frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Domeno nukreipimas į VPS

babibabi Naujokas (-ė)
edited 2013 rugpjūčio 30 Į Pagalba
Sveiki, naudoju dedikuoti.lt VPS. Domenus, kurie registuoti su serveriai.lt per klientų sistemą lengvai nukreipiu tiesiog įrašęs VPS serverio pavadinimą (pagrindinį adresą) prie DNS informacijos.

Visgi niekaip nepavyksta nukreipti domeno, registruoto 1and1.co.uk A records man ten tiesiogiai neleidžia rašyti (domėjausi, kad ten daugumoje laukų reikia tiesiog įrašyti serverio IP), leidžia keisti DNS serverių vardus. Rašau serverio pagrindinį adresą/pavadinimą ir ns.iv.lt kaip antrinį, nes tokie nurodyti virtualiame serveryje prie DNS informacijos. Domenas nenusikreipia, per whois rodo ivestus serverius, bet per FTP prisijungti nepavyksta ir ber browser atsidarius rodo tą patį, ką rodė iki nukreipimo - tuščią langą.

Kur čia gali būti problema?

Komentarai

 • babibabi Naujokas (-ė)
  edited 2013 rugpjūčio 30
  Jau susitvarke, sukuriau virtual server is naujo ir user padariau manual be .com galunes. Keista jeigu tai padejo, bet kitu atveju laukiau virs paros ir nukreipimas neveikdavo.
 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2013 rugpjūčio 30
  Džiugu, kad Jūsų problema išsisprendė.

  Bendru atveju Virtualmin 3.92.versijoje, jeigu pageidaujate kad nereikėtų kurti papildomų sinonimų (angl. alias) virtualiam serveriui, virtualūs serveriai turėtų būti kuriami su galūne (pvz.: .com).
 • babibabi Naujokas (-ė)
  edited 2013 rugpjūčio 30
  Pats serveris su galune .com, tiesiog User'is tam serveriui be galunes .com (automatiskai buvo sukurtas su)
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.