Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

[KVM] OpenVZ ir KVM serverių skirtumai

iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
edited 2019 gruodžio 13 Į Informaciniai straipsniai
Pagrindinis OpenVZ ir KVM serverių skirtumas yra tai, kad naudojama skirtinga virtualizacijos technologija. Virtualizacija yra atskyrimo technologija, leidžianti fizinius resursus (tokius kaip procesorius, atmintis, kietasis diskas, tinklas ir pan.) pateikti kaip loginius (virtualius).

OpenVZ serverių technologija yra paremta konteinerių virtualizavimu. Konteineriai leidžia kurti atskirus virtualius serverius viename mazge taip paskirstant vieno fizinio serverio resursus pagal pasirinktą resursų kiekį keliems virtualiai dedikuotiems serveriams (VDS).

i8g2IRmpng1

KVM serverių technologija yra paremta techninės įrangos virtualizavimu. Naudojant tokią technologiją virtualus serveris yra visiškai izoliuotas, taip suteikiama galimybė keisti serverio branduolio (angl. kernel) nustatymus bei naudoti skirtingos architektūros operacines sistemas, kaip Windows ar Linux.

jqVHPYBpng1

Virtualizacijų palyginimas:


S6R6NE0png
Pažymėtos temos:

Komentarai

 • johniaxjohniax Naujokas (-ė)
  edited 2018 kovo 19
  Sveiki, ar gal4tumėt detalizuoti, kodėl svetainių ir el paštų talpinimui rekomenduojama rinktis OpenVZ?
 • iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
  edited 2018 kovo 19
  OpenVZ virtualizaciją rekomenduojame todėl, kad tai yra aukšto stabilumo virtualizacija. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad OpenVZ yra naudojamas senas branduolys (angl. kernel), tačiau jis yra nuolatos atnaujinamas tam, kad būtų palaikoma naujausia techninė įranga.

  OpenVZ virtualizaciją naudojančiuose mazguose branduolį prižiūrime ir esant poreikiui atnaujiname iš savo pusės. Tad saugumo spragos atsiradimo branduolyje atveju, rizika klientui gerokai mažesnė - mūsų administratoriai nuolat stebi šaltinius apie CVE pažeidžiamumus ir esant spragų pagrįstumui ir egzistavimui mūsų platformose, vykdo atnaujinimus.

  Taip pat KVM virtualizacija šiuo atveju gali lėčiau veikti dėl papildomai įdiegtų branduolio modulių iš kliento pusės. Tokiu atveju OS turi apdoroti daugiau operacijų nei naudojant pritaikytą OpenVZ virtualizaciją.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.