frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Vardų serveriai

oshiharioshihari Naujokas (-ė)
edited 2018 liepos 8 Į Kitos aplikacijos
Mūsų paruoštuose valdymo pultų šablonuose, serveris sukonfigūruotas taip, kad veiktų kaip pirminis vardų serveris, persiųsdamas duomenis apie internetinius vardus į antrinį ns.iv.lt vardų serverį.Antrinio vardų serverio tikslas dalintis apkrovimu su pirminiu vardų serveriu bei pirminiam vardų serveriui esant nepasiekiamam perimti jo darbą. Naudojant internetinį vardą yra rekomenduojama turėti bent du veikiančius vardų serverius. Pirminiu vardų serveriu gali būti Jūsų dedikuotas serveris, kaip antrinį vardų serverį galite naudoti mūsų, specialiai tam tikslui paruoštą vardų serverį.
Jei dar nesinaudojate mūsų antriniu vardų serveriu, į Jūsų pirminio vardų serverio pagrindinę konfigūraciją reikėtų pridėti šias eilutes:
Kodas:
notify explicit;
also-notify { 79.98.31.31; };
allow-transfer { 79.98.31.31; };
Ši sintaksė galioja Bind vardų serveriui, kurio konfigūracija pagal nutylėjimą talpinama /etc/named.conf faile.

Atlikus pakeitimus Jums belieka nustatyti domeno vardų serverius. Pirminiam vardų serveriui naudokite savo dedikuoto serverio vardą, pavyzdžiui server.mano-domenas.lt, kur mano-domenas.lt yra svetainės adresas, kuriam užsakytas dedikuotas serveris, kaip antrinį nustatykite ns.iv.lt.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.