Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Cloudron serverio valdymo pultas

iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
edited 2019 spalio 11 Į Valdymo pultai

Cloudron yra serverio valdymo pultas suteikiantis galimybę diegti bei administruoti įvairias aplikacijas be komandinės eilutės pagalbos. Šiame įrankyje rasite dauguma dažniausiai naudojamų programinės įrangos paketų, tokių kaip Wordpress, Rocket.Chat, GitLab, OpenVPN, NextCloud, Rainloop ir t.t. Cloudron atliks visą diegimą bei atnaujinimus iš savo pusės, todėl Jums nereikės papildomai atlikti serverio administravimo darbų. Daugiau informacijos rasite oficialioje svetainėje adresu:


Šioje pamokoje pateiksime informaciją, kaip pradėti naudotis Cloudron serverio valdymo pultu.


0. Preliminarūs reikalavimai

* Dedikuotas KVM virtualizavijos serveris su įdiegtu mūsų parengtu Cloudron šablonu.


1. Prisijungimas prie serverio valdymo pulto

Norint atsidaryti prisijungimo prie serverio valdymo pulto, naršyklės adreso laukelyje įveskite serverio IP adresą:

https://jūsų-serverio-IP-adresas

Pradžioje Jums gali būti rodomi pranešimai dėl nesaugaus turinio atidarymo. Pasirinkite, kad sutinkate atidaryti šį turinį ir Jums bus pateikiamas šis langas:


Ties Primary Domain įveskite savo domeno vardą. Rekomenduotina, kad įvestas domenas  bei jo subdomenas my jau būtų nukreiptas į šį serverį. Taip pat galite naudoti nebūtinai domeno vardą, bet ir subdomeną šiame laukelyje.

Ties DNS Provider pasirinkite Manual, jeigu Jūsų domenas naudoja kitus vardų serverius nei rasite sąraše.  Pasirinkus Manual sekantys laukeliai bus panaikinami. Tada pasirinkite Next ir bus pradėtas konfigūravimas


2. Paskyros sukūrimas

Kai bus užbaigta konfigūracija Jūs būsite prijungti prie sistemos ir bus pateikiamas šis langas:Pasirinkite App Store nuorodą ir galėsite pradėti paskyros sukūrimą:


Laukelyje Email įveskite savo kontaktinę pašto dėžutę bei Password laukelyje įrašykite savo norimą pašto adresą. Pasirinkus Create Account bus sukuriama nauja paskyra ir galėsite pradėti naudotis Cloudron įrankyje esančiomis aplikacijomis. Atlikus sėkmingą registraciją Jums bus pateikimas šis langas:

 

Daugiau informacijos apie Cloudron serverio valdymo pulto administravimą rasite šiuo adresu:


Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.