Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Kaip atitraukti dėmesį nuo kasdienių rūpesčių?

Sveiki! Pastaruoju metu turėjau daug kasdienių rūpesčių ir man buvo labai sunku sutelkti dėmesį į ką nors kitą. Esu nuolatinėje įtampoje ir negaliu atsipalaiduoti. Tai turi įtakos mano produktyvumui ir bendrai savijautai. Būčiau labai dėkingas, jei pasidalintumėte strategijomis ar gudrybėmis, kurios padėtų man atitraukti nuo šių rūpesčių. Kaip pavyksta pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir rasti ramybę?

Komentarai

  • Sveiki! Puikiai suprantu, ką turi omenyje sakydamas kasdienius rūpesčius, kurie įstringa tavyje. Ištrūkti iš šio rato gali būti sunku. Asmeniškai, kai man reikia atitraukti dėmesį, aš pereinu prie savo pomėgių. Man tai tapyba, grojimas gitara ar tiesiog atitraukiantys daugiau žaidimai. Užsiėmimas kūrybine veikla padeda man nukreipti dėmesį nuo rūpesčių į labiau atsipalaidavusią ir sąmoningesnę būseną. Tai tarsi patekimas į kitą pasaulį, kuriame mano problemos išnyksta. Ar bandėte ieškoti kokių nors pomėgių? Galbūt radus tai, kas tau patinka, gali būti labai reikalingas pabėgimas.

Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.