Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Pašto klientas ir serveris viename domene.

Sveiki,

Susidūriau su problema: aš turiu išsipirkęs pašto paslaugas UAB Lexita įmonėje, ir aš turiu nukreipti su MX įrašu į mail.lexita.lt, ir tada kai prašo pašto serverio pašto kliento programoje turi įrašyti mail.lexita.lt, bet aš nenoriu to pašto serverio vardo, norėčiau, kad būtų su mano sub-domenu pastas.jasaitis.ml (jasaitis.ml yra mano domenas), ir dar ant to pastas.jasaitis.ml būtų Roundcube web klientas. Kaip man padaryti? Schema būtų panaši į:
pastas.jasaitis.ml -> mano hostinge (cphost.lt) talpinamas sub-domenas su Roundcube instaliacija
-> UAB Lexita pašto serveris.

Pasakykite, prašau, kokius DNS įrašus turiu įrašyti, kad veiktų ši schema.

Ačiū iš anksto,
Dominykas J.

Pažymėtos temos:

Komentarai

  • Labas rytas,

    Kolega informavo, kad suteikė konsultacija šiuo klausimu per pokalbį gyvai. Rekomenduojame klausimus dėl VPS paslaugų užduoti mums el. paštu info@dedikuoti.lt ir atsakymas bus pateiktas kelių valandų bėgyje.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.