Dedikuoti serveriai, VDS hostingas, debesų kompiuterija
Interneto vizija
Karjera El. paštas

Grįžti   Dedikuoti.lt forumas > Dedikuoti.lt paslaugos > Klausimai, pastabos, pasiūlymai

Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti šioje temoje
Senas 2013-07-18, 18:34
maxdie maxdie neprisijungęs
Naujokas (-ė)

Prisiregistravo: 2012 04
Žinutės: 3
Pagrindinis Serverių streikavimas

Sveiki,
Birželio paskutinėmis dienomis, nesugalvojęs problemos sprendimo dėl stringančių serverių nusprendžiau parašyti į Gyvą dedikuoti.lt pagalbą. Apibendrinus iš operatoriaus gavau patarimų, kas galėtų padėti, nors viską aiškiai buvau parašęs ir jau viską, ką patarė išbandęs. Galiausiai operatorius paprašė, kad susisiekčiau su serverio administratorium, kuris viską detaliai išsiaiškins.
Taigi išsiunčiau visą informaciją, kurios jam galėtų prireikt.
http://clip2net.com/s/5pEUFi

Atsakymas tikrai nustebino...
http://clip2net.com/s/5pEWDM
Papasakojo apie kitas serverio klaidas apie kurias net nebuvau užsiminęs(nes jos jokio efekto nedaro)

Gerai, supratau, mane palaikė durneliu, kuris nieko neraukia (su šiais serveriais užsiemu jau kokius 5 metus). Tebunie.
Sekantis etapas: http://clip2net.com/s/5pEYLg
ir įdomus atsakymas siūlantis išlupti dar daugiau pinigų iš mano kišenės: http://clip2net.com/s/5pF0OW

Pagalvojau, kad tam kitam hostinge, kuriame magiškai nėra klaidų jokių galėčiau perkelti serverius, tačiau reikėjo sukeisti IP adresus, bet gavau atsakymą, kad jie to padaryti negali (geri administratoriai )

Jau buvau beveik apsisprendęs pakeisti hostingo tiekėją, tačiau po kelių dienų įvyko stebūklas! Serveris vėl pradėjo veikti, kaip pastaruosius 1,5 metų

Tačiau šią savaitę vėl prasidėjo tie patys dalykai. Vėl gi niekas nieko nekeitė nei hostinge, nei pačiuose serveriuose nieko. Nusprendžiau, kad mano istoriją turėtų sužinoti kiti žmonės, gal jiem irgi tokių bajerių yra buvę?

Apibendrinus gaunas taip:
AŠ, tiesiog laikydamas serverius, nieko nekeisdamas, sugadinu kažką, kad pradeda striginėt serveris ir hostas tikrai "nekaltas". Vėliau pradeda vėl viskas veikt, o po poros savaičių vel prasidedapaaiškinimaisavimas.

Nesivadovaukit logiškais faktais, juk jūs ADMINISTRATORIAI Jūs "išmanote" savo darbą
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-18, 21:19
ventrilo ventrilo neprisijungęs
Naujokas (-ė)

Prisiregistravo: 2012 12
Žinutės: 16
Pagrindinis Ats: Serverių streikavimas

Istrins tavo posta , kaip ir manaji , tokia ju biznio politika , dek geriau i uzdarbis.lt , ten nors postas liks su ju tikru veidu
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-19, 10:06
IV_VygandasS avataras
IV_VygandasS IV_VygandasS neprisijungęs
Serverių ekspertas (-ė)

Prisiregistravo: 2013 03
Žinutės: 169

Norėtume atkreipti dėmesį, kad Jūsų pateiktoje nuorodoje yra pateikiamas paaiškinimas:

"Timer bounding is a double edged sword. It fixes problems where the reported time value suddenly jumps when it shouldn't (WINE bug). On the other hand it creates a new problem when the time jump actually happens (rocklan's problem). I guess that only time will show if LFS should keep this workaround.
I'm uncertain how big a problem it would be to implement, but perhaps a server-side option to switch this workaround on/off might be considered for a future update? "

Taip pat:
"... LFS uses a timer that should never jump in time. WINE's implementation of that timer is wrong and it can jump, which is the WINE bug."

Taip pat, dar kartą papildomai patikrinus informuojame, kad birželio 10 d. ir liepos 18 d. laikotarpyje jokie pakeitimai iš mazgo pusės Jūsų serveriui nebuvo atlikti.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos Jums rūpimais klausimais, prašome kreiptis el. pašto adresu info@dedikuoti.lt.
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-19, 10:33
Naujokas (-ė)

-- // --
Antra, rašau čia, nes vėl ta pati problema hostinge.
Trečia, diskutuojam viešai, nes per el.paštą jus tik man kaltę suverčiat.
Ketvirta, pasikartosiu, nereikia man tos pačios informacijos, pats irgi Google naudotis moku. Paaiškinkit kodėl, jei čia wine klaida, pradeda iš niekur nieko strigt ir vėl po kiek laiko veikti, kaip veikė pastaruosius 1,5 metų. Nors iš mano pusės niekas nebūna daroma ar keičiama. Taip pat, kodėl veikia kitame hoste, kuris yra kitame mazge viskas be problemų,
O galiausiai, bėda tikrai yra su jūsų naujaisiais procesoriais.

"Pranešimas buvo redaguotas - prašome laikytis forumo taisyklių"
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-19, 11:19
neworld neworld neprisijungęs
Naujokas (-ė)

Prisiregistravo: 2011 12
Vieta: Vilnius
Žinutės: 42

Citata:
maxdie rašė Peržiūrėti žinutę
Antra, rašau čia, nes vėl ta pati problema hostinge.
Trečia, diskutuojam viešai, nes per el.paštą jus tik man kaltę suverčiat.
Ketvirta, pasikartosiu, nereikia man tos pačios informacijos, pats irgi Google naudotis moku. Paaiškinkit kodėl, jei čia wine klaida, pradeda iš niekur nieko strigt ir vėl po kiek laiko veikti, kaip veikė pastaruosius 1,5 metų. Nors iš mano pusės niekas nebūna daroma ar keičiama. Taip pat, kodėl veikia kitame hoste, kuris yra kitame mazge viskas be problemų,
O galiausiai, bėda tikrai yra su jūsų naujaisiais procesoriais.
Aš irgi manau kad windows programos paleistos per WINE veikia kur kas geriau negu windows operacinėje sistemoje, ir čia tikrai ne WINE, bet serverių klaida. Ir kiekvienas 5+ metus administruojantis serverius tai supranta

Paskutinį kartą redagavo neworld : 2013-07-19 11:47
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-19, 11:29
Naujokas (-ė)

Serveriai streikuoja 100% dėl procesoriaus. Šita klaida parodo, kad žaidimo serveris 5 ar daugiau sekundžių negauna procesoriaus, todėl ir gaunasi laiko šuolis. Šis mano teiginys yra ištestuotas ir paremtas faktais. O kodėl procesorius lūžinėja tai ne mano galioje nuspręsti.
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-19, 11:46
admin avataras
admin admin neprisijungęs
Administrator

Prisiregistravo: 2011 11
Žinutės: 81

ventrilo> gal galite patikslinti, kuris jūsų pranešimas šiame forume buvo pašalintas?

maxdie> kadangi prasidėjo asmeniniai įžeidimai iš jūsų pusės, toliau diskutuoti nelabai yra prasmės. Jums buvo išsamiai paaiškinta problemos priežastis. Jei turite principinį nusistatymą, kad dėl visko kalti tik mūsų serveriai - galite šių serverių atsisakyti, o mes grąžinsime jums pinigus.
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-19, 15:46
Naujokas (-ė)

Citata:
admin rašė Peržiūrėti žinutę
ventrilo> gal galite patikslinti, kuris jūsų pranešimas šiame forume buvo pašalintas?
https://forumas.dedikuoti.lt/showpos...3&postcount=12
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-19, 19:24
admin avataras
admin admin neprisijungęs
Administrator

Prisiregistravo: 2011 11
Žinutės: 81

ventrilo> jei jūsų pranešimas buvo parašytas laikantis forumo taisyklių ir etikos normų, jis neturėjo būti pašalintas. Tačiau sprendžiant iš IV_RomanL komentaro buvo priešingai. Šiuo metu IV_RomanL atostogauja, kai grįš iš atostogų - išsiaiškinsim tiksliau.
Atsakyti su citata
Senas 2013-07-19, 21:34
Naujokas (-ė)

Citata:
admin rašė Peržiūrėti žinutę
ventrilo> jei jūsų pranešimas buvo parašytas laikantis forumo taisyklių ir etikos normų, jis neturėjo būti pašalintas. Tačiau sprendžiant iš IV_RomanL komentaro buvo priešingai. Šiuo metu IV_RomanL atostogauja, kai grįš iš atostogų - išsiaiškinsim tiksliau.
Mielu noru galiu pakartoti ka parasiau ta karta:

https://forumas.dedikuoti.lt/showpos...88&postcount=8

Atsakymas: taip - pakeiciau paslaugu tiekeja kur ijungtas hashlimit modulis.

Kaip bebutu gaila teko viena vps perkelti pas kita paslaugu tiekeja...
Atsakyti su citata
Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti šioje temoje
Ieškoti šioje temoje:

Detali paieška

Žinučių rašymo taisyklės
Jūs negalite kurti naujų temų
Jūs negalite rašyti žinučių
Jūs negalite įkelti failų
Jūs negalite redaguoti savo įrašų

BB kodas yra Įjungtas
Šypsenos yra Įjungtas
[IMG] kodas yra Įjungtas
HTML kodas yra Išjungtas

Greita navigacija

Visi laikai yra GMT +3. Šiuo metu yra 09:33.