Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

cs 1.6 serverio apsaugos

nitonito Naujokas (-ė)
edited 2012 gruodžio 6 Į Pagalba
Sveiki, gal kas kokiu apsaugu zinot nuo doss ar dar kokiu nors ataku?

Komentarai

  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2012 gruodžio 1
    Nieko nereikia, tereikia naudoti naujausią hlds versiją.
  • nitonito Naujokas (-ė)
    edited 2012 gruodžio 2
    O kaip suzinoti kokia mano hlds versija?
    Beto esu girdejas apie hl shield apsauga :) Pvz mano serveriai dabar naudoja dedikuoti.lt sablona ir juos siandien dosino, viso serveriu zaideju ping buvo ~2k
  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2012 gruodžio 2
    nito parašė: »
    O kaip suzinoti kokia mano hlds versija?
    Beto esu girdejas apie hl shield apsauga :) Pvz mano serveriai dabar naudoja dedikuoti.lt sablona ir juos siandien dosino, viso serveriu zaideju ping buvo ~2k

    hl shield jau senai nenaudojama, sužinoti savo hlds versiją galima parašius į serverio koncolę "version" komandą. + Patariu papildomai atsinaujinti pačiam, nes nežinia kada tiem šablonam buvo daryti atnaujinimai.
  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2012 gruodžio 3
    Sveiki,

    administratoriai planuoja atnaujinti CS versiją šablone, tad ateityje problema su DoS atakomis neturėtų kartotis.
  • nitonito Naujokas (-ė)
    edited 2012 gruodžio 3
    O kaip paciam atsinaujinti? Nes tos dos atakos jau nervuoja...
  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2012 gruodžio 3
    Atrodo, tau jau esu padėjęs su hlds šiuo postu: https://forumas.dedikuoti.lt/showpost.php?p=985&postcount=6
  • nitonito Naujokas (-ė)
    edited 2012 gruodžio 6
    Nepadeda vistiek dosina. Dosinimo budas, pringia ir atjungia zaideja ir taip labai greitai...
  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2012 gruodžio 6
    Tada reiškia, kad tinkamai neatnaujini. Su naujausia versija šis "exploitas" neveikia.
  • nitonito Naujokas (-ė)
    edited 2012 gruodžio 6
    Atnaujinau su tavo pamoka. Ir nieko vistiek lauze serveri.... Cia kaip supratau fake flood, bet vistiek nerandu apsaugu..
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.