Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

magic quotes enabling

nwknwk Naujokas (-ė)
edited 2020 spalio 19 Į Klausimai ir pastabos
Noriu įjungti magic quotes funkciją savo turimam hostingo plane.
Pažiūrėjau šitą pamoką > http://www.savetubevideo.com/?v=C67H2s1KBx8 Redaguota (neveikianti nuoroda) viską supratau, tačiau nerandu PHP5 folderio pas save.

Mėginau per "file manager" (serveriai.lt direct pultas) surasti tą folderį, per "filezilla" bet niekaip nerandu.

Kai rašiau į "pagalba online" man pasakė, kad reikia kažkaip su SHH prieiga prisijungti. Kas tai yra, kaip man tai padaryti? Norėčiau, kad paaiškintumėt man taip sakant "step-by-step".

Planą esu užsisakęs "asmeninis" iš serveriai.lt hostingo > http://i.minus.com/ibq2786XkKR2g5.png

Komentarai

  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2012 vasario 8
    Sveiki,

    standartiniuose svetainųi talpinimo planuose, funkcija "magic_quotes" nėra palaikoma. Aktyvuoti jos, deja, nėra galimybės.

    Ši galimybė gali būti realizuota tik dedikuoto serverio paslaugoje.
  • nwknwk Naujokas (-ė)
    edited 2012 vasario 8
    Nu aš kažkaip sugebėjau ją aktivuot. Tik iškilo kita problema, sužinojau, kad neįmanoma prijungti savo serverio prie mysql, tai vistiek teko pikrti vietą pas kitą hostingo tiekėją.

    O magic_quotes įjungiau per .htaccess :)
  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2012 vasario 8
    Gal galite patikslinti kokios komandos pagalba? Yra dvi panačios funkcijos "magic_quotes" ir "magic_quotes_gpc".
  • nwknwk Naujokas (-ė)
    edited 2012 vasario 9
    php_value magic_quotes_gpc on


    Parašiau tokią eilutę ir man viskas susitvarkė. Tik kaip sakiau, su mysql liko bėda, dėl ko reikėjo pirkti planą pas kitą hostingo tiekėją =/
    Jei padarytumėte, kad būtų galima prie mysql prijungti "iš išorės" paėmus ir tinklapio talpinimo planą, manau sulauktumėt didesnių pajamų, nes tarkim aš būčiau pirkęs papildomų mysql duomenų bazių, jei būtų galimybė prijungti prie mysql "iš išorės".

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.