Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Kaip instaliuoti apach modulį mod_fcgid???

setassssetasss Naujokas (-ė)
edited 2016 sausio 18 Į Pageidavimai
Sveiki,
Puslapio įskiepio leidėjas rekomenduoja kad pas mane serveryje būtų šis modulis mod_fcgid su nustatymu FcgidIOTimeout=90


Aš žiūrėjau kaip instaliuoti ir man atrodo komplikuota,nes reikia keisti ir httpd.conf ir t.t.

Komentarai

  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2016 sausio 11
    Sveiki,

    priklauso kokioje aplinkoje pageidaujate įdiegti mod_fcgid. Jei turite DirectAdmin valdymo pultą, FCGID įdiegimas ganėtinai greita ir paprasta procedūra.
  • setassssetasss Naujokas (-ė)
    edited 2016 sausio 12
    Taip centos-6-x86_64-directadmin...

    Jeigu taip paprasta - numeskite nuorodą. Ir per kur konfigūruoti, kad grybaut nereiktų, kad greitai rasti tą "FcgidIOTimeout"
  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2016 sausio 12
    http://help.directadmin.com/?query=fcgid

    Rekomenduočiau taip pat peržiūrėti mod_ruid2 naudojimo galimybes.
  • setassssetasss Naujokas (-ė)
    edited 2016 sausio 13
    Tai nelabai suprantu.
    Jeigu aš ijungiu fastcgi tai mod_ruid2 kaip ir negali veikti???
    Ar galima kazkaip nustatyti php1 = mod_php, o php2 = fastcgi??? Ar tai neimanoma?

    Ir paskutinis klausimas jeigu ijungiu fastcgi, tai reikia keisti ir visa HTTPD??? Nes ijungus fastcgi, puslapis neveikia - speju kad reikia perasyti HTTPD?

    Atsiprasau jei nusisnekejau - esu naujokas siame reikale.
  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2016 sausio 18
    Itin detalus pasirinkimas galimų opcijų yra options.conf faile kūrį rasite aplanke:

    /usr/local/directadmin/custombuild

    Minėtame faile pažymima:
    Default version of PHP is always php1_release. Possible values for php1/php2_release: 5.3, 5.4, 5.5, no. php1/php2_mode: mod_php, fastcgi, php-fpm or suphp)

    Aseminiškai rekomenduočiau pamėginti:
    php1_release=5.6
    php2_release=5.5
    php1_mode=php-fpm
    php2_mode=fastcgi
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.