Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Domeno priparkavimas

aurireaurire Naujokas (-ė)
edited 2011 gruodžio 11 Į Pagalba
Sveiki,

Prašau pagalbos priparkuojant domeną naudojant webmin pultą. Šiuo metu domene esu nurodęs name serverius: ns1.serveriai.lt ir ns2.serveriai.lt . Ką reikėtų padaryti webmin aplinkoje, kad būtų priparkuotas mano domenas? Ar tinkami nameservers?

Gavau iš support paskaityti šitą pamoką: http://pagalba.serveriai.lt/content/28/105/lt/vard%C5%B3-serveriai.html -- bet man ne viskas aišku... Pvz. kas yra "Jūsų pirminio vardų serverio pagrindinę konfigūraciją" -- httpd.conf??? Esu naujokas su dedikuotu serveriu, jei galite padėkite.

Auris

Komentarai

  • aurireaurire Naujokas (-ė)
    edited 2011 gruodžio 6
    Ačiū už atsakymus. Jau turiu pirmą domeną. Reikia daryti taip: jei sudėtas webmin pultas, tai viduj nieko daryti nereikia, tik iš pulto nusikopijuoti savo serverio adresą - ne IP, o 1234.s.serveriai.lt ar kažkas panašaus.

    Domeine pakeisti DNS adresus: į tą kurį nukopijavome (mūsų serverio), o antras yra - NS.IV.LT

    To užtenka, kad nukreipti domeną į pagrindinį saitą.
  • aurireaurire Naujokas (-ė)
    edited 2011 gruodžio 6
    Sekantis klausimas - kaip padaryti antrą domeną? T.y. nukreipti domeiną į ne pagrindinį virtualų serverį?
  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2011 gruodžio 6
    Laba diena,

    domeną nukreipkite į serverio IP adresą arba pakeiskite jo DNS serverius į tokius kurie yra naudojami dedikuotame serveryje.
    Dedikuotame serveryje sukurkite "vhost" t.y. virtualią aplinką kurioje veiks jūsų domenas. Jei yra naudojamas Webmin pultas, dokumentacija apie vhost kūrimą gali būti prieinama adresu http://www.webmin.com/apache.html
  • IV_MartynasBIV_MartynasB Naujokas (-ė)
    edited 2011 gruodžio 6
    Šiuo metu darykime prielaidą, kad domenas registruotas ne pas mus. Tokiu atvejų jį susieti su serveriu ( nekeičiant domeno registratoriaus ir neužsakant papildomų paslaugų ) galima taip:

    1. arba naudokite ne mūsų, o domeno registratoriaus suteikiamus DNS serverius. Jei dedikuotame serveryje veiks svetainė ir el. paštas, tuomet reikia bent pagrindinius A ir MX įrašus nukreipti į Jūsų serverio IP adresą.

    2. arba naudokite savo serverį kaip vardų serverį. Tam reikės pakeisti domeną aptarnaujančius vardų serverius į:

    NS1: jūsų_serveris
    NS2: ns.iv.lt

    Webmin pulte BIND konfigūraciją galite pasiekti:

    Webmin -> Servers -> BIND DNS Server ir meniu "Edit Config File".

    Standartiškai BIND tarnyba jau būna paruošiama naudojimui, tad domeną užtektų pridėti serveryje ir reikiami įrašai bus sukurti.
  • aurireaurire Naujokas (-ė)
    edited 2011 gruodžio 11
    Taip ir buvo, kuriant serverius (add virtual server) automatiškai buvo visi bindinimai sukurti. Esmė, kad nežinojau to iv. serverio. Plius, mano domenas reikalavo, kad būtų ne ip adresas, t.y. ne skaičiukai, o 12351.s.dedikuoti.lt - būtent su šiuo mano ip adreso pakaitalu suveikė nameserverių pakeitimas. Gal su kitais domenų registruotojais to ir nereikia.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.