Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Kaip pakeisti klaidos puslapius?

mrtzmrtz Naujokas (-ė)
edited 2012 gegužės 3 Į Pagalba
Sveiki,

turiu DirectAdmin valdymo pultą ir man reiktų pakeisti klaidų puslapius visiems vartotojams. Ta prasme public_html direktorijoje sukurti failai netinka (404.shtml 500.shtml ir pan)

reikia pakeisti tuos default error puslapius [HTML]Not Found

The requested URL /adsfsdfsdf.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at visiems.in Port 80[/HTML]

kur tuos failus būtų galima rasti?

Komentarai

  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2012 gegužės 2
    Sveiki,

    pageidaujamą užduotį galite įvykdyti taip:

    1. Prisijunkite prie DirectAdmin valdymo pulto root vartotoju

    2. Keliaukite į puslapio apačią

    3. Nuspauskite "Custom Error Pages" nuorodą

    4. Jums bus pateiktas sąrašas su klaidų puslapiais.

    5. Pasirinkite kokį klaidos puslapį pageidaujate keisti.

    6. Nuspauskite "View" nuorodą norėdami redaguoti.

    Jei pageidaujate Video pristatymo kaip atlikti pageidaujamą veiksmą, jį galite peržiūrėti adresu http://goo.gl/7bWN6
  • mrtzmrtz Naujokas (-ė)
    edited 2012 gegužės 2
    Bet čia sukurs public_html direktorijoje failus ir kiekvienas vartotojas galės ištrinti juos, o man reikia, kad ištrynus juos, visiems vartotojams, visiems domenams būtų tas pats mano sukurtas failiukas.
    Jūsų pasiūlytas variantas tik toks laikinas, kol vartotojas neištrina tų klaidos puslapių, o dauguma ištrina, tad man netinka.
  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2012 gegužės 3
    DirectAdmin valdymo pulte, klaidos puslapiai yra sukuriami konkrečiai kiekvienam vartotojui. Tad, net ir nustačius numatytuosius klaidos puslapius, vartotojas lengvai galės pakeisti juos tiesiogiai .htaccess failo pagalba.

    Galite peržiūrėti aplanką /etc/httpd/conf/ apache konfigūracinių failų analizei.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.