Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

kaip sukurt cron job'a?

vvtmediavvtmedia Naujokas (-ė)
edited 2012 sausio 7 Į Pagalba
Sveiki,

Gal kas galite padeti kaip sukurti cron job'a dedikuotame serveryje per WEBMIN'A?

create_crone_job.jpg

Man kyla klausimas del tu paveiksliuke nurodytu 3 punktu.

Pirmame punkte kiek suprantu man reikia parinkti vartotoja - root.
antrame punkte kiek suprantu man reikia nurodyti kelia iki failo (failo, kuri reikia paleisti). Beje, tas kelias eina per www. ar home/...?
Ka reikia irasyti i treciame punkte esanti langeli?

As parenku root, ivedu kelia iki failo, trecia lauka palieku tuscia ir issaugau. Bandau paleisti ir jis meta klaida.

Gal kas galite padeti? O gal is vis ne per cia reikia sukurti ta cron job'a?

Buciau dekingas jeigu kas pagelbetu.

Komentarai

  • IV_LinasJIV_LinasJ Interneto vizija
    edited 2012 sausio 7
    Pirmame lauke reikia įvesti vartotojo vardą, šiuo atveju root tinka.
    Antrame pilną kelia iki skripto.
    Trečiame, nurodomos papildomos komandos skripto paleidimui, jei tokių nėra lauką reikia palikti tuščią.

    Jei parašytum kokią metą klaidą, būtų galima tiksliau pakomentuoti kas negerai nustatoma.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.