Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

CS: Serveriai nepasileidžia po crash

TrickasTrickas Naujokas (-ė)
edited 2013 vasario 10 Į Pagalba
Sveiki,
Naudoju Debian-5 operacinę sistemą, iškilo tokia problema, jog mano Counter-Strike 1.6 serveriai nepasileidžia po crash, tarkim keičiasi map ir nepakanka failų ar pnš. serveris tiesiog visiškai išsijungia, kol nepaleidžiu jo rankiniu būdu.
Nežinau ar taip buvo nuo pradžių ar aš kažką pridariau, bet man rodos dariau tik tiek, kad per etc/rc.local surašiau serverių paleidimo eilutes, kad perkrovus vps jie pasileistų.

Komentarai

  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2013 vasario 10
    o kaip leidi serverį? kokia paleidimo eilutė?
  • TrickasTrickas Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 10
    screen -A -m -d -S hns ./hlds_run -binary ./hlds_i686 -game cstrike +map hns_mie +maxplayers 20 +ip 109.235.69.185 +port 27016 -noipx -nojoy -insecure &

    Čia gal, kad vac secure išjungiu?
  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2013 vasario 10
    dėl to, kad leidi su screen.
    jei nori kad po lūžimo pasileistu vėl, leisk taip:
    ./hlds_run -binary ./hlds_i686 -game cstrike +map hns_mie +maxplayers 20 +ip 109.235.69.185 +port 27016 -noipx -nojoy -insecure &
  • TrickasTrickas Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 10
    Bet tai jeigu be screen leidžiu, tai kai tik putty išjungiu, servas išsijungia.
  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2013 vasario 10
    ne, tam paleidimo eilutės gale ir yra naudojamas šis simbolis: &
    +, kai paleidi serverį be screen, nepamaišys paspausti ctrl+c o tik po to išjunginėti putty.
  • TrickasTrickas Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 10
    Susitvarkiau, dėkui.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.