Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

SSD diskų įrengimas

GodPlayGodPlay Naujokas (-ė)
edited 2012 lapkričio 9 Į Klausimai ir pastabos
Sveiki, norėčiau jums pasiūlyti, įrengti SSD diskus į visus VPS, jog būtų didesne spartą, ir klientai būtų dar labiau patenkinti jūsų paslaugomis :)

Komentarai

  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2012 lapkričio 1
    Tu bent pasidomėjai jų kaina? Ir dabar turimi RAID masyvai puikiai sukasi, mano serveryje 200-300Mb/s be jokių problemų.

    1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 3.36572 s, 319 MB/s
  • GodPlayGodPlay Naujokas (-ė)
    edited 2012 lapkričio 1
    Žinau aš jų kainą, bet tokiai įmonei, tai greit atsipirktų.
  • adminadmin Administrator
    edited 2012 lapkričio 7
    GodPlay, taip, SSD diskai yra spartesni, tačiau jie neišvengiamai padidintų paslaugų savikainą ir galutinę kainą 2-3 kartus - nedaug klientų sutiktų tiek mokėti.

    Pigesnis ir dar spartesnis variantas būtų užsakyti savo serveriui daugiau RAM atminties ir kešuoti duomenis ten.
  • GodPlayGodPlay Naujokas (-ė)
    edited 2012 lapkričio 9
    Žinau, esu jau jį įrengęs.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.