Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Atminties suvartojimo statistika

neworldneworld Naujokas (-ė)
edited 2013 vasario 22 Į Klausimai ir pastabos
Sveiki,

būtų visai neblogai jeigu sugražintumėte ankstesnę atminties (RAM) statistikos versija, kadangi dabartinė kalkuliuodama kartu ir failų kešą neparodo nieko prasmingo. Gi vistiek dabar atminties suvartojimą rodys beveik visą, tai kokia prasmė iš šito grafiko?

Tobulas sprendimas būtų nuspalvinti skirtingomis spalvomis.

Būčiau labai dėkingas.

Komentarai

  • domenaidomenai Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 20
    Nesnekek nesamoniu, viskas labai gerai yra!
  • neworldneworld Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 20
    Nesamanių? Tai gal gali paaiškint kokia man prasmė iš grafiko, kai aš į jį net nežiūrėdamas žinau kad alokuota + kešas sunaudoja visą atmintį? Gi kitaip niekada nebūna. Ir pas tave tas pats yra, ir pas visus kitus userius. Matydamas tik kiek yra alokuota, aš galiu įvertinti kiek lieka vietos kešui, plius galiu laiku įvertinti kad jau metas pasipildyti atminties resursus (dabar aš iš grafiko nematau, naudoju 10% ar 90%). Galų gale, tobulas sprendimas būtų nuspalvinti keliomis spalvomis :)
  • domenaidomenai Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 21
    Jau kazka maisai... dabar rodo used 1.07gb is 3gb. Nelabai suprantu kur tu cia problemas matai... Jei pagal tave ten ima visa atminti ir net kesuojama ir kad visad rodys 90% uzimtuma...
  • neworldneworld Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 21
    domenai parašė: »
    Jau kazka maisai... dabar rodo used 1.07gb is 3gb. Nelabai suprantu kur tu cia problemas matai... Jei pagal tave ten ima visa atminti ir net kesuojama ir kad visad rodys 90% uzimtuma...

    Pas tave gal kitkios sudėties serveris. Pas mane yra 2GB, o free -m rodo:
    total       used       free     shared    buffers     cached
    Mem:          2048       1866        181          0          0       1504
    -/+ buffers/cache:        362       1685
    Swap:         1024        116        907
    

    Taigi realiai naudoju tik ~360MB atminties, visa kita yra kešas. Taigi pagal grafiką man reikėtų pasipildyti atmintį, bet net ir užsipirkęs 4GB man kaip mat užsipildys kešu (pas mane labai daug yra read-only failų). Turėčiau užsipirkti bent 9GB RAM kad nesunaudotų visko kešui.

    Tai kokia prasmė tokiam grafikui? Manau tokių vartotojų yra ne vienas.

    P.S. pasigilinau ir supratau kad ir šitas toolsas kreivai info rodo. Manau informatyviausia yra `cat /proc/meminfo` ir jame Active eilutė:
    Active: Memory that has been used more recently and usually not reclaimed unless absolutely necessary.

    Tai va reikėtų vadovautis kad šita neturėtų viršyti ~70% atminties ribos, kad palikti pakankamai kešui ir rezervui. Manau kad lig šiol šitas duomuo ir buvo skaičiuojamas grafike.
  • domenaidomenai Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 21
    Anksciau grafike irgi budavo skaiciuojamas cache, niekas ten nepasikeite. O realiai kiek naudoji pats matai, kad gali pasiziureti. Nors siaip man palei grafika tai zenkliai krito atminties vartojimas kai pakeite ram skaiciavimo modeli... Reziume: neieskok problemu kur ju nera, grafike itraukiama kesuojama atmintis, na ir kas? Nereikia vien tais grafikais vadovautis, o galu gale jei netenkina gali savo pasidaryt...
  • neworldneworld Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 22
    domenai parašė: »
    Anksciau grafike irgi budavo skaiciuojamas cache, niekas ten nepasikeite. O realiai kiek naudoji pats matai, kad gali pasiziureti. Nors siaip man palei grafika tai zenkliai krito atminties vartojimas kai pakeite ram skaiciavimo modeli... Reziume: neieskok problemu kur ju nera, grafike itraukiama kesuojama atmintis, na ir kas? Nereikia vien tais grafikais vadovautis, o galu gale jei netenkina gali savo pasidaryt...

    Vot jau ir klysti. Anksčiau tikrai nerodydavo kešo. Netgi tai patvirtina administratorių žinutėje esantis žodis dabar:
    Per klientų sistemą dabar rodoma kiek jūsų serveris bendrai naudoja atminties, tiek programoms (pvz., Apache, MySQL, PHP), tiek duomenų kešavimui (pvz., vidinėms branduolio struktūroms, failų sistemai). Kadangi Linux sistema stengiasi visą nepanaudotą RAM skirti duomenų kešavimui, ilgainiui aktyviai veikiantis serveris pradeda naudoti 90% ir daugiau atminties.

    Man anksčiau visada rodydavo ~60%, ir žinodavau, kad kai viršys 70% reikės pasipildyti RAM. Dabar šitos naudingos informacijos grafikas nebesuteikia. Visada rodo ir rodys 90%, net nesvarbu kiek turėsiu atminties.

    Suprantu kad nereikia vadovautis vien tais grafikais, bet man būdavo didelis pliusas, kai iv.lt suteikdavo naudingus įrankius ir nereikėdavo rūpintis tuo pačiam. Ar dabar ar reikės rūpintis priklausys nuo iv.lt sprendimo.
  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2013 vasario 22
    Sveiki,

    artimiausiu metu grafikų piešimo įrankis bus atnaujintas ir pateiks detalesnę jus dominančią informaciją.
  • neworldneworld Naujokas (-ė)
    edited 2013 vasario 22
    IV_RomanL parašė: »
    Sveiki,

    artimiausiu metu grafikų piešimo įrankis bus atnaujintas ir pateiks detalesnę jus dominančią informaciją.

    puikios naujienos

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.