Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

DirectAdmin PHP CGI (suPHP) konfiguravimas

sarunazssarunazs Naujokas (-ė)
edited 2013 balandžio 17 Į Pagalba
Sveiki, susidūriau su problema, kad niekaip neišeina išnaujo sukonfigūruoti php pvz su "--enable-soap" \ gaunu tokią klaidą:
PHP Warning:  require_once(): open_basedir restriction in effect. File(install-pear-nozlib.phar/index.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/html/:/tmp/) in /usr/local/directadmin/custombuild/php-5.3.23/pear/install-pear-nozlib.phar on line 1236
PHP Warning:  require_once(phar://install-pear-nozlib.phar/index.php): failed to open stream: phar error: invalid url or non-existent phar "phar://install-pear-nozlib.phar/index.php" in /usr/local/directadmin/custombuild/php-5.3.23/pear/install-pear-nozlib.phar on line 1236
make[1]: *** [install-pear-installer] Error 255
make: *** [install-pear] Error 2
Installing php...
Installing PHP SAPI module:       cgi
Installing PHP CGI binary: /usr/local/php5/bin/
Installing PHP CLI binary:        /usr/local/php5/bin/
Installing PHP CLI man page:      /usr/local/php5/man/man1/
Installing build environment:     /usr/local/php5/lib/php/build/
Installing header files:          /usr/local/php5/include/php/

konfigūracija užstringa ant šios vietos ir nesibaigiančiai kartojasi. Gal turit minčių kas negerai? Kiek buvau skaitęs panaši problema būdavo dėl APC cache, bet išėmus APC konfigūraciją iš php.ini turėjo išsispręst, kas neatsitiko. Prašau padėkit :)

Komentarai

  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2013 balandžio 17
    Sveiki,

    peržiūrėkite ar redaguojate būtent tą php.ini failą http://help.directadmin.com/item.php?id=301 .
  • sarunazssarunazs Naujokas (-ė)
    edited 2013 balandžio 17
    Sveiki, taip tą failą redaguoju, buvau išėmęs ir iš visų kitų kur buvo ir tai nieko nepakeitė vistiek ta pati klaida. Gal būt aš tiesiog netinkamai kažką darau. Kokia butų komandų seka norint papildyti suphp konfigūraciją ir perrašyti php? pagal mane:
    sužinau kuris failas naudojamas:

    [root@server custombuild]# ./build used_configs
    Apache configuration file: /usr/local/directadmin/custombuild/configure/ap2/configure.apache
    suPHP configuration file: /usr/local/directadmin/custombuild/configure/suphp/configure.suphp
    PHP5 configuration file: /usr/local/directadmin/custombuild/configure/suphp/configure.php5
    PureFTPD configuration file: /usr/local/directadmin/custombuild/configure/pureftpd/configure.pureftpd

    tuomet:
    nano /usr/local/directadmin/custombuild/configure/suphp/configure.php5
    
    papildome "--enable-soap" \
    išsaugom
    ./build php all
    
    tuomet gaunu klaidą, buvau bandęs ir ./build php n ir ./build php y ir po to ./build suphp y
    ./build rewrite_confs nesuprantu nuo ko ta klaida čia atsirado.
  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2013 balandžio 17
    Sveiki,

    užkomentuokite open_basedir direktyvą php.ini faile. Tuomet kompiliuokite iš naujo.
  • sarunazssarunazs Naujokas (-ė)
    edited 2013 balandžio 17
    Dėkui labai už info, dabar žinosiu, kad prieš konfigūracijos keitimą open_basedir reikia užkomentuoti. Viskas įsirašė sėkmingai. Ačiū už pagalbą.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.