Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Serverio valdymas per API

staugastauga Naujokas (-ė)
edited 2012 vasario 20 Į Klausimai ir pastabos
Kadangi galima laisvai keisti serverio resursus, ar yra/planuojama galimybė visą tą dalyką keisti automatizuotai per SOAP, REST ar pan?
Kartais susidaro tam tikros aplinkybės kai nelauktai padidėja serverio apkrova, būtų galima pasirašyti programinę įrangą kuri tokiomis situacijomis esant automatiškai prideda papildomų resursų, tačiau kažkaip per CURL kankinti klientams.iv.lt nesinori :) ...
Taip pat gal vertėtų pagalvoti apie kiek kitokią kainų politiką (galėtų būti kaip papildomas variantas dabartinei). Dabar perki serverį ir jį susimoki konkrečiai tik už jį, jei reikia tarkime vienai dienai kelių serverių - turi už juos visus susimokėti vienam mėnesiui į priekį. Bet man jų reikia tik vienai dienai... Tai tokiai situacijai esant tenka žiūrėti į kokius Amazon AWS sprendimus.

Komentarai

  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2012 vasario 20
    Dėkojame už puikias pastabas bei pasiūlymus. Planuojame sukurti klientų sistemos API, tačiau tikslios datos kada tai bus atlikta, nėra nustatyta.

    Mokėjimo termino apskaitos pakeitimo į jūsų siūlomą, kol kas realizuoti negalime. Tačiau šis pakeitimas taip pat planuojamas.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.