Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Plano keitimas

domenaidomenai Naujokas (-ė)
edited 2013 sausio 8 Į Klausimai ir pastabos
Sveiki, kodel keiciant plana jau nebegalima pasirinkti 10mbps ir 10gb hdd?... Dabar mininum 20, o man tiek nereikia, norejau pasimazinti cpu, bet vien per pakeltus situos parametrus nera prasmes keisti plano, nes galios tiek pat ir turesiu daug nenaudojamos vietos ir daug nenaudojamo interneto kanalo pralaidumo... Kodel gadinate savo paslaugas?... Kalbate apie lankstuma, bet ziuriu jo mazinate ir verciate moketi uz resursus, kuriu man visiskai nereikia...

Komentarai

 • adminadmin Administrator
  edited 2012 kovo 2
  Minimalus Dedikuoti.lt serverio planas visada buvo 2GHz:2048MB:20GB:20Mbps. Siekiant sušvelninti migraciją iš ankstesnių Serveriai.lt planų, klientų sistemoje buvo pusmečiui palikta "paslėpta" galimybė sumažinti planą žemiau minimalaus.

  Tačiau ilgam tokios galimybės negalėjome palikti, nes greitai senkantis IP (v4) resursas būtų buvęs brangesnis už dedikuotą serverį, kuriam jis skiriamas. Perėjus prie naujos kartos IP (v6) peržiūrėsime kainodarą.
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 2
  O kada tas bus?... nes dabar kaip ir stop su plano keitimu, nes is karto butu brangiau nei dabar...
 • adminadmin Administrator
  edited 2012 kovo 2
  Sunku pasakyti kada Lietuvoje IPv6 paplitimas bus pakankamas, kad galėtume siūlyti serverius su IPv6 adresais, tačiau tai tikrai bus ne anksčiau kaip po 1-2 metų. Kol kas turime planuoti ir naudoti IPv4 racionaliausiu būdu.

  Šiaip perėjimas prie IPv6 - tai kompleksinis procesas, kuriame dalyvauja viso pasaulio interneto, hostingo tiekėjai bei programinės įrangos kūrėjai. Plačiau apie tai:

  http://en.wikipedia.org/wiki/IPv6_deployment
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 2
  Taip iseina, kad pas jus pakankamai brangu sedeti, nes vistiek tenka moketi uz resursus kuriu nereikia... Man reikia pagrinde CPU, bet turiu moketi ir uz nenaudojama disko vieta bei interneto pralaiduma. Aisku viskas su jumis...
 • adminadmin Administrator
  edited 2012 kovo 2
  Brangumas yra reliatyvus dalykas :)

  Taip, mes nesiorientuojame į pigius serverius iki 32 Lt/mėn., tačiau vertinant rimtesnės konfigūracijos serverius mūsų kainos itin konkurencingos. Ypač atsižvelgiant į tai, kad naudojama profesionali HP ProLiant DL serijos įranga, kuri pritaikyta patikimam darbui, su integruotais klaidų taisymo, gedimų aptikimo mechanizmais.
 • armyarmy Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 6
  sveiki, taip pat norėčiau prisidėti prie šios temos. Norėčiau paklausti kodėl būtina rinktis visus parametrus pildant resursus? Nes kažkada tai bandžiau pasididinti ram atminties, bet vien jos pasirinkti neleido, turėčiau lyg visą serverį iš naujo pirkti...
 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2012 kovo 6
  Sveiki,

  turint nestandartinį serverio planą (pvz.: serveris užsakytas iki įkuriant dedikuoti.lt projektą) keičiant vieną parametrą, keičiamas visas dedikuoto serverio planas. Tad, pakeitus vieną nuostatą (pvz.: pralaidumą) reiktų pasirinkti kitus parametrus pagal naująją serverių kainodarą bei parametrus.
 • armyarmy Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 6
  Vadinasi jūsų paslaugos žymiai pabrango :) nes vien už 100mbps pralaidumą (visai neimdamas nei CPU, nei ram, nei HDD), mokėčiau brangiau negu moku dabar :)
 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2012 kovo 6
  Pagal jūsų turimo dedikuoto serverio plano srauto išnaudojimo statistiką, jūs nepanaudojate net 2Mbps. Tad šiuo atveju pasirinkus 20Mbps minimalią srauto ribą jūs sutaupytumėte ir mokėtumėte tik už tai ką realiai sunaudojate.

  Dedikuoti.lt kainodara paremta principu: mokėk tik už tai ką naudoji.
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 6
  Bet senus klientus, kurie turejo serverius su nuolaidom tai tikrai smarkiai nuskriaudet ;D
 • neworldneworld Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 7
  Kad kaži. Planas gavosi vos 4-5lt brangesnis, sumažėjo pralaidumas (kurio man ir nereikėjo), tačiau gavau x2 CPU ir x2 atminties, kas pakėlė serverio pajėgumus.
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 7
  Bet vistiek is IV puses negrazu brukti 20mbps kai menkai kam tiek reikia :)
 • neworldneworld Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 7
  Dėl 20 mbps pritariu. Bet kita vertus, tokių planų už tokią kainą neesu matęs niekur kitus, net užsienyje, kuri visi deklaruoja kad yra pigu.
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 7
  na rasymas rasymas, pvz kiti tiekejai skaiciuoja tuos mhz nuo i7 ir tikrai jauciasi, pvz.: man uzteko 7ghz, o cia prisisireike 10ghz...
 • adminadmin Administrator
  edited 2012 kovo 8
  Ar žinojote, kad Intel Core i7 procesorius yra skirtas buitiniams kompiuteriams, o ne serveriams, todėl nepalaiko ECC atminties? Tai reiškia, kad kai po tam tikro laiko atsiranda sugedusių bitų atminties mikroshemose, sistemos su i7 šių klaidų neaptinka ir neištaiso - vietoje to pamažu sugadina naudotojų duomenis atmintyje ir diske (kai duomenys iš RAM rašomi į diską). Taigi papildomas greitis gaunamas duomenų saugumo ir vientisumo sąskaita.
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2012 kovo 8
  O vat nezinojau ir jus atsakete i seniai rupejusi klausima :) aciu
 • tautwism2tautwism2 Naujokas (-ė)
  edited 2013 sausio 8
  Viskas čia gerai yra, laukiam ipv6 adresų :)

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.