Naujausia pamoka: Ką daryti, jeigu jūsų serveris naudojamas šlamšto (spam) siuntimui?
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

CentOS 6 + DirectAdmin 1.40.3 + PHP CGI + APC Cache

sarunazssarunazs Naujokas (-ė)
edited 2012 gegužės 13 Į Pagalba
Sveiki, neseniai buvo įdiegtas DirectAdmin su CentOS 6, kaip ir anksčiau bandžiau įdiegti PHP CGI ir APC cache, php cgi įdiegiau sėkmingai (beje php versija 5.4) bet nepavyksta įdiegti APC cache ( su php CLI veikia su CGI ne) gal žinote kaip tinkamai įdiegti?

Komentarai

 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2012 gegužės 3
  Sveiki,

  kokią APC versiją naudojate? Rekomenduojama naudoti APC 3.1.10 BETA versija ( http://pecl.php.net/package/APC ). Šioje versijoje realizuotas PHP 5.4 palaikymas ( http://lerdorf.com/apc.php?SCOPE=A&SORT1=A&SORT2=A&COUNT=0&OB=9 ). Taip pat, rekomenduojame peržiūrėti šį straipsnį: http://help.directadmin.com/item.php?id=400
 • sarunazssarunazs Naujokas (-ė)
  edited 2012 gegužės 3
  Sveiki, dėkui už informaciją naudoju APC-3.1.9 ir žinau, kad APC nėra pritaikytas naudojimui su CGI, nuspręndžiau grįžti prie PHP CLI 5.3.11, kolkas bus gerai, kokį Cache mechanizmą rekomenduotumėte, kuris būtų suderintas su PHP CGI ir panašaus efektyvumo kaip APC Cache?
 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2012 gegužės 3
  Patikslinkite klausimą: ar pageidaujate įdiegti sprendimą kuris spartintų PHP kodo vykdymą ar tiesiog Cache mechanizmą? PHP kodo vykdymo spartintojai: APC, eAccelerator, XCache. Viskas priklauso nuo jūsų serveryje veikiančių aplikacijų ir norimo rezultato.

  Gana geras derinys: eAccelerator + Memcached.
 • sarunazssarunazs Naujokas (-ė)
  edited 2012 gegužės 3
  Šiuo metu reikia, kad spartintų PHP kodo vykdymą, jūsų pasiūlyto varianto nebandžiau, bet matau, kad eAccelerator projektas nėra labai populiarus, net projekto svetainė numirus :) norisi padaryti, kad veiktų php APC tinkamai su suPHP ir fastCGI bet susiduriu su problema, kad nieko nelieka išsaugota atmintyje, išsaugota gali būti tik tam kartui perkrovus puslapį to kas buvo išsaugota nebelieka kitaip tariant APC nevykdo savo darbo, būtų gerai, kad būtų forume pilnas gidas kaip įdiegti pvz.: xCache su FastCGI/FCGI ar APC su FastCGI/FCGI.

  Taip pat norėjau paklausti ar planuojama padaryti, kad CentOS 6 + DirectAdmin 1.40.3 būtų galima įdiegti per klientų valdymo sistemą?
 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2020 spalio 20
  Pageidavimą pamokai galite sukurti specializuotame forume skyriuje https://forumas.dedikuoti.lt/categories/pageidavimai .

  Artimiausiu metu CentOS 6 + DirectAdmin šablonas bus pilnai ištestuotas ir turėtų būti pristatytas mūsų klientams.
 • TamalTamal Naujokas (-ė)
  edited 2012 gegužės 10
  Sveiki. Viena is mano svetainiu, kad tinkamai veiktu reikalauje tokios funkcijos ( nustatymo ) kaip: Ability to execute background processes with exec("binary > /dev/null &")
  Jau 2 dienas niekaip ir niekur nerandame kur tai nusistato pasidaro. Gal kas patartumete kur tai ieskoti kas tai tiksliai yra ir kaip nustatyti serverije. ( butu naudinga tikslesne informacije)
  Dedikuotas serveris kureme instaliuota CentOS Linux 6.2 64 bitu
 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2012 gegužės 10
  Sveiki,

  įsitikinkite jog PHP konfigūracijoje yra leidžiama "exec" funkcija. Sukurkite info.php failą su turiniu:
  <?php
  phpinfo();
  ?>
  

  Atverkite naršyklėje info.php failą ir peržiūrėkite ar ties grafa "disable_functions" nėra žodelio "exec". Jei yra, tuomet serveryje, kataloge /etc raskite failą php.ini . Atverkite ir raskite eilutę "disable_functions= " ir skliausteliuose bus "exec" žodelis, jį pašalinkite. Ir belieka web serverį perkrauti service httpd restart .
 • algirdasualgirdasu Naujokas (-ė)
  edited 2012 gegužės 10
  viskas, taip ir yra
 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2012 gegužės 10
  Sakykit o kokią klaidą pateikia svetainė?
 • TamalTamal Naujokas (-ė)
  edited 2012 gegužės 10
  Reiskes svetaineje iki galo nesuveike mokejimai. Mes nezinome ar tikslei taproblema taiytakoje, ta svetaine reikalavo daugyves nustatymu taipogi ir sito "binary > /dev/null &" ir kai musu svetaine neveike iki galo galbut maneme kad tai problema. Situacije toke kad kai po apsipirkimo klijentas sugrysta i svetaine turi pakliuti tiesei pas pasdaveje ir derinti toliau uzsakymo klausimus o situo atveju jis sugrysta i puslapi kur kaiciuojema nuo 15 iki 0atseit kol visks susivirskins arba ismeta spausti refresa cia bet tai ir nesibaige si sesije. Toliau sekant savo panele svetaine nerodo kad kaskas kaska pardave ar kaskas kaska pirko nors pinigai suvaiksciojo. Toke problema,o serveris daugiau klaidu kaip ir nemeta, arba nezinome vietu kur butu galima matyti klaidas.
 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2012 gegužės 10
  Dedikuotame serveryje galimybė vykdyti foninius procesus ( binary > /dev/null & ) yra įjungta pagal nutylėjimą. Debug'inkite pačiame mokėjimo script'e vykdomus procesus ir stebėkite kur galima klaida.
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2012 gegužės 11
  Ir beabejo bent iskaitomai rasyti reiketu ismokti.
 • sarunazssarunazs Naujokas (-ė)
  edited 2012 gegužės 13
  Na nekalbant apie rašymo kokybę ką bendro su tema turi "Tamal" vartotojo užklausos :)
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.