Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

APC/xCache/eAccelerator diegimas su PHP CGI (DirectAdmin+CentOS 6)

sarunazssarunazs Naujokas (-ė)
edited 2021 sausio 12 Į Pageidavimai
Sveiki, labai praverstų detalus gidas aprašantis kaip reikia tinkamai įdiegti php cache modulį, kuris veiktų su PHP FastCGI, šis rėžimas nustatomas /usr/loacla/directadmin/custombuild/options.conf faile nustatant:

php5_cli=no
php5_cgi=yes

./build update
./build all d

php cgi įrašomas kartu su suPHP po šio konfiguracinio pakeitimo pasikeičia minimalūs failų ir direktorijų leidimai(permissions). Plačiau: http://www.shukko.com/x3/2011/01/12/howto-php-5-cli-to-php-5-cgi-suphp-directadmin/

Būtų neblogai turėti gidą, kuris paaiškina, kaip taisyklingai konvertuoti CLI -> CGI -> CLI
Grįžtant prie php cache kuomet jau turime įdiegtą PHP CGI su suPHP turimas APC nebeveiks, nes daromos atskiros užklausos, kurios nesidalina ta pačia atmintim. Jei yra būdas priversti APC veikti kuomet Server API yra fastCGI ir naudoja suPHP būtų labai gerai turėti šį gidą forume.

Kas liečia xCache, kuomet PHP yra naudojamas FastCGI reikia nustatyti PHP_FCGI_CHILDREN prametrą minimum 1 tai kaip supratau daroma httpd.conf faile ar kažkurioje kitoje vietoje, nelabai žinau kur.

Na idėja greičiausiai aiški, tiesiog norisi, kad būtų gidas betkuriam php cache moduliui, kuris būtų skirtas ne PHP CLI o PHP CGI versijai.

Ačiū už dėmesį.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.