Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Truputis įdomybės - nes visi naudojate Re-captcha

rsrs Naujokas (-ė)
edited 2011 gruodžio 14 Į Įvairios diskusijos
Kas tai per daiktas tikrai visi žinote, nes naudojate SPAM apsaugai ir robotukų atakoms... Bet ar žinot kodėl re-captcha tapo google produktu? nesusimastėt?

Tai va. Autorius prieš keletą metų darė analizę, kad žmonės kiekvieną kartą įvedinėdami kodą, patikrinimui ar esi žmogus ar BOT, nustatė, kad žmogus kiekvieną kartą sugadina 10sek. savo laiko veltui. Sudėjus visų vartotojų naudojančių šią nemokamą Addon'a pamatė koks kosminis skaičius susidaro išmetamo laiko veltui.

Tad sumastė, kaip padaryti bent šiokią tokią naudą. Tai va. Re-captcha tapo google dalimi ir nuo šiol jūs įvedinėdami tą kodą padedate google versti knygas. Kadangi duodami 2 žodžiai - vienas iš jų būna teisingas ir captcha uzskaito kintamajį kaip teisingą, o kitas žodis būna tas, kurio nepavyko atpažinti skanuojant knygas. Kuris iš pateiktų žodžių yra teisingas, o kuris ne - žino sistema.

Raimis.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.