Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

VPS užšaldymas, kitaip išjungimas.

GodPlayGodPlay Naujokas (-ė)
edited 2012 lapkričio 9 Į Klausimai ir pastabos
Sveiki,

norėčiau pasiūlyti štai tokį dalyką, kaip VPS plano išjungimas, kitaip tariant užšaldymas. Pavyzdžiui, žmogus kuris nebeužsiema savo projektu, bet norės greitu metu pratęsti jį, galima būtų užšaldyti savo VPS, jog laikotarpis nemažėtų. Siūlau padaryti tai automatiškai, pridėti mygtuką "užšaldyti". Paspaudę ant šio mygtuko VPS išsijungtu. O kad jį iš naujo įjungti reikės laukti minimum savaitės, o maximum užšaldymo laiką galima būtų pasirinkti iki 1-nerių metų. Manau tai pridėtų jums unikalumo, ir priviliotu daugiau klientų.

Komentarai

  • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
    edited 2012 lapkričio 9
    Per 1 metus neliks nei 1 laisvo ipv4 IP adreso, nes tokių klientų bus labai daug... Juk reikia galvoti, kad ipv4 jau visiškai baigiasi, o kada pradės teikti ipv6 nežinia...

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.