frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

crash

nwknwk Naujokas (-ė)
edited 2013 sausio 13 Į Pagalba
Kažkuriuo momentu tarp 2013-01-08 23:00 ir 2013-01-09 14:30 mano vps persikrovė. Nepreseniausiai pastebėjau, kad yra išjungtas mano laikomas ts3 ir žaidimų serveris. Prisijungęs prie vps per ps x komandą pamačiau, kad veikia tik hlstats.pl scriptas. Į etc/rc.local buvau įrašęs (daug ankščiau) tokias eilutes:


[PHP]cd /usr/cs/ && /usr/cs/start.sh

sleep 2
su XX -c 'screen -d -m -S XX /home/XX/teamspeak/ts3server_minimal_runscript.sh inifile=ts3server.ini'

cd /root/hlxce/scripts && /root/hlxce/hlstats.pl

exit 0[/PHP]

Paleidžiant šitas eilutes tiesiogiai per puty tiek žaidimų serveris, tiek ts3 serveris įsijungia. Tai man įdomu, kodėl nesuveikė jos per rc.local?

Komentarai

 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2020 spalio 19
  Dėl serverio perkrovimo netikėtai, visuomet peržiūrėkite gedimų registravimo / informavimo tinklalapį https://www.gedimai.lt/

  Kas dėl script'o paleidimo, ar start.sh script'as turi vykdymo teises (755)?
 • nwknwk Naujokas (-ė)
  edited 2020 spalio 19
  Taip, turi sakau, jei aš per putty paleidinėju start.sh ar ts3 serverį su tokia pačia komanda tai viskas gerai pasileidžia. O dabar po šito vps restarto prisijungęs prie vps radau tik hlstats.pl procesą aktyvų.

  Dabar prieš kiekvieną komandą pridėjau "sleep 2" (dar nemėginau perkrauti, nes nenoriu trigdyti vps darbo, perkrausiu naktį), vargu ar padės, bet kažką daryt reikia. Galvoju jūs žinosit tikslią priežastį.
 • nwknwk Naujokas (-ė)
  edited 2013 sausio 13
  Tiek su REBOOT komanda buvau perkrovęs, tiek per iv.lt panelę - iš rc.local scripto nepasileido niekas. Galbūt turit minčių kas gali būti blogai?
 • MiXFiXMiXFiX Dalyvis (-ė)
  edited 2013 sausio 13
  Jei naudoji debian, tai patariu pasinaudot šia pamoka - http://blog.gudynas.lt/debian-startup-programu-pridejimas-isemimas/
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.