frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Incorrect mac received on packet

nwknwk Naujokas (-ė)
edited 2013 sausio 13 Į Pagalba
Vis gaunu tokį fatal errorą "Incorrect MAC received on packet". Tiek per putty paliedinėjant kokius nors .SH scriptus ar rašant PS X ir t.t.., tiek per FileZilla atidarinėjant kokius nors aplankus. Per putty jei gaunu šitą errorą atjungia nuo vps, o per filezilla neatidaro aplanko.

Vakar dar viskas buvo gerai, nedariau jokių pakeitimų, o šiandien jau mėto šitą klaidą. Kaip būtų galima ištaisyti šią problemą?

Komentarai

  • nwknwk Naujokas (-ė)
    edited 2013 sausio 13
    Pradžioje pastebėjau, kad yra prisijungumo problemų prie mano teamspeak3 serverio, poto pamačiau, kad ir prie kitų ts3 serverių negaliu prisijungti, arba jei prisijungiu labai didelis lag'as yra. Perkroviau savo pc ir dingo berots tiek lagai teamspeak3 serveriuose tiek "incorrect macreceived on packet" error'as.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.