Naujausia pamoka: MySQL duomenų kešavimas Ubuntu 20.04 serveryje naudojant Redis ir PHP
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Automatinis resursų priskirimas

neworldneworld Naujokas (-ė)
edited 2013 vasario 25 Į Klausimai ir pastabos
Sveiki,

pagalvojau, jog paslaugas būtų galima pakelti dar į aukštesnį lygį, jeigu jūs iš savo pusės automatizuotumėte resursų priskirimą. Klientui tereikėtų nurodyti pradines reikšmės bei lubas (tarkim pagal maksimalią kainą mėnesiui), o sistemoje veikiantis gudrus algoritmas pagal praeitis duomenis galėtų pakelti arba nuleisti resursus. Tarkim turima 20GB vietos, ir serveris pradeda naudoti ~19.5GB, ima ir prideda 10GB.

Komentarai

 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2020 spalio 16
  Sveiki,

  šių įdėjų realizavimo įrankį mes jau esame pristatę: http://pagalba.iv.lt/Klientų_sistemos_API
 • neworldneworld Naujokas (-ė)
  edited 2013 vasario 22
  Šitą API žinau, bet turėjau omenyje kad visa šita automatika būtų konfigūruojama panelyje.
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2013 vasario 23
  Buvau pasidares ir niekam nepatariu, nes apvalina plano galiojimo laika ir gavosi taip kad per menesi suvalgo 260lt, nors realiai kazkur max 50lt turetu...
 • neworldneworld Naujokas (-ė)
  edited 2013 vasario 23
  domenai parašė: »
  Buvau pasidares ir niekam nepatariu, nes apvalina plano galiojimo laika ir gavosi taip kad per menesi suvalgo 260lt, nors realiai kazkur max 50lt turetu...

  Tai nereikia taip kaiteliot. Reikia atsižvlegti į praeities duomenys. Manau tikrai galima efektyvių algoritmų sugalvoti. O pagrindinė priežastis kodėl to reikia, kad jeigu aš išvažiuoju atostogų galėčiau pasirūpinti ir būti ramus, kad netrūks resursų.
 • adminadmin Administrator
  edited 2013 vasario 25
  neworld, techniškai jūsų idėją įmanoma įgyvendint, tačiau iš patirties žinome, kad po to prasidėtų daug ginčų ar algoritmas optimaliai parinko parametrus, sąmokslo teorijos ir reikalavimai grąžinti pinigus. Todėl paliekame patiems klientams spręsti kiek kokių resursų jiems reikia, o norintys gali automatizuoti savo serverių parametrų parinkimą per API.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.