Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Modulių instaliavimas ir paleidimas VDS

donatasvrdonatasvr Naujokas (-ė)
edited 2013 balandžio 5 Į Pagalba
Labas,

turiu išsipirkęs VDS, jame suinstaliuotas CentOS 6.4. Noriu jame pasileisti "curlftpfs", tam, kad prisi-mount'inčiau FTP serverio resursą kaip katalogą. Tačiau šito padaryti nepavyksta dėl to, kad negaliu paleisti "fuse.ko" modulio, kuri yra būtinas curlftpfs darbui. Klausimas, galbūt dedikuoti.lt VDS serveriuose yra kažkaip apribotas moduliu funkcionvimas, nes su "lsmod" apskritai nematau nei vieno startavusio ir besisukančio modulio?

Komentarai

  • IV_LinasJIV_LinasJ Interneto vizija
    edited 2013 balandžio 5
    Virtualus serveriai tarpusavyje dalinasi vieną bendra branduolį, kas reiškia, jog bet kokie pakeitimai įsigalioja visiems tame pačiame mazge talpinamiems serveriams. Todėl, galimybės kiekvienam klientui individualiai nustatinėti branduolio parametrus, deja, nėra.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.