Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Užsienio srautas 1:1

adminadmin Administrator
Informuojame, kad nuo 2013 m. gegužės 1 d. keičiasi tarptautinio duomenų srauto sutankinimo koeficientas. Vietoje fiksuoto 1:10 dabar jis bus dinaminis nuo 1:1 iki 1:10, apskaičiuojamas pagal formulę 1:TB, kur TB - persiųstų duomenų kiekis (TB/mėn.)

Pvz.: serveryje su 100 Mbps pralaidumu per mėnesį persiuntus 800 GB duomenų, koeficientas bus 1:1 (greitis į visus tinklus 100 Mbps). Persiuntus 2800 GB duomenų, koeficientas bus 1:3 (greitis į Lietuvą 100 Mbps, į užsienį 33 Mbps).

Tai reiškia, kad dabar daugumos klientų serveriai iš užsienio bus pasiekiami be jokio sulėtėjimo. Tiems serveriams, kurie per mėnesį persiunčia daugiau nei 1 TB, bet iki 10 TB duomenų, sulėtėjimas bus mažesnis nei iki šiol. Daugiau nei 10 TB per mėnesį persiunčiantiems serveriams duomenų srauto sutankinimo sąlygos nepasikeis.

Nauja sutankinimo formulė galios ir užsienio duomenų centruose esantiems serveriams. T.y. jei iki šiol sutankinimo koeficientas į visus tinklus buvo 1:1 kai persiųstų duomenų kiekis neviršijo 1 TB, ir 1:10 priešingais atvejais, dabar koeficientas keisis palaipsniui: 1:1, 1:2, 1:3, ..., 1:10.

Lietuviško duomenų srauto sutankinimo koeficientas visada bus 1:1.

Informaciją apie srauto sutankinimą galite rasti prisijungę prie klientų sistemos, serverio valdymo puslapyje, prie pralaidumo rodmens.
Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.