Naujausias pranešimas: Naujas operacinės sistemos šablonas - Debian 11
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Varnish

be2inasbe2inas Naujokas (-ė)
edited 2013 rugpjūčio 8 Į Klausimai ir pastabos
Sveiki,

Galvoju pasinaudoti jūsų paslaugomis talpinti Drupal pagrindu sukurtas svetaines.
Ar yra galimybė automatiškai (ar kitokiu būdu) įdiegti Varnish kešavimo sistemą? Drupal kaip žinia imli resursams, kokius papildinius siūlot pagreintinti jo darbą

Komentarai

  • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
    edited 2013 rugpjūčio 8
    Deja kadangi tai yra privačiai administruojami dedikuoti serveriai, dedikuoti.lt teikiamose paslaugose automatinės Varnish kešavimo sistemos diegimo galimybės nėra, tačiau įdiegimo procedūrą galite atlikti patys. Daugiau informacijos apie Varnish diegimą rasite apsilankę šiuo adresu.

    Tačiau norime informuoti, kad mūsų profesionalaus hostingo siūlomose paslaugose yra galimybė užsisakyti dedikuotą serverį su jau paruošta Varnish kešavimo sistema, tad Jums šiuo atveju nereikėtų atlikinėti jokių serverio administravimo veiksmų. Norint gauti daugiau informacijos apie šią galimybę, Jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į mūsų hostingas.lt projekto specialistus el. pašto adresu info@hostingas.lt .

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.