Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Neileidzia 90 procentu Lietuvos ir 99 procentu užsienio

laikiuxlaikiux Naujokas (-ė)
edited 2021 sausio 12 Į Klausimai ir pastabos
Man buvo atimtas užsienio srautas dėl ddos ataku į mano serveri. Jau kaip trys mėnesius kreipiuosi dėl serverio ryšio gedimu kurias iššaukia užsienio ryšio blokavimas. Jo pasekmės 90 procentu Lietuvos nepasiekiamumas ir visiškai neįmanomas serverio administravimas. Pirmus sykius sulaukiau pagalbos per 5 dienas, o dabar jau darosi neramu praėjo daugiau kaip savaitė ir nieko nevyksta. Siūlymas panaikinti absurdiška užsienio ryšio blokavimą kuris neša didelius nuostolius žmogui ir visiška nusivylimą jūsų paslaugomis.

Komentarai

 • moxfelvmoxfelv Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 19
  Žaidimų serveris? Ne ką ir padės...
 • laikiuxlaikiux Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 19
  Taip žaidimu, bet as juos cia laikau nuo 2008 metu ir jokių problemų daug nekilo per tuos metus išsinuomojau vis daugiau serveriniu dabar turiu kažkur 15 pirkau nes turėjau dideli pasitikėjimą jumis. Dabar galvoju pirktis savo serveri opteron procesoriu bet nesinori tiek metu reklamuoto ip adreso prarasti. Tikiuosi viskas bus išspręsta susitarimu.
 • moxfelvmoxfelv Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 19
  Aš neatstovauju Interneto vizijai.

  Turi suprasti jog beveik neegzistuoja patikimų apsaugų nuo atakų į žaidimų serverius.
  Kaltinti reikėtų ne tiekėją, o žmones kurie organizuoja atakas , taipogi ir žaidimų kūrėjus, už neišbaigtas apsaugas.
 • laikiuxlaikiux Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 19
  Suprantu, kad bet kokiam projektui neegzistuoja garantuotos apsaugos, nes tam reikia kitos įrangos.Su svetainiu talpinimu žinok ta pati atakų grėsmė net atsimenu talpinimo planus turėjau didmeninko jų pačių adminitruojamus. Kodėl išskiriame tik žaidimu serveriai turbūt galvoja kad vaikai juos tik administruoja ir neturi visai jokių apsaugų, ir išnaudoja daug pačio serverio resursų.
 • moxfelvmoxfelv Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 19
  Svetainėms galima naudoti kešavimą ir išskirstyti turinį tarp daugybės serverių (cloudflare.com)
  Žaidimų serverio negalima kešuoti, taip pat išskirstyti tarp kelių serverių.
  Jei ateina Rimta DDOS ataka (didelis atakuojančiųjų kiekis, normalus kiekvieno paketų skaičius) firewall'as tiesiog nežinos kurie prisijungiantys atakuoja, o kurie jungiasi prie žaidimų serverio.
  Žaidimų serveris tiesiog bando visus aptarnauti ir atsakyti visiems, kol nebespėja visų aptarnauti ir išnaudojus visus serverio resursus triks jo veikla.

  Kelios išeitys: tiek didinti serverio resursus, kol serveris bus pajėgus aptarnauti ir atakuojančius.
  Bandyti taikyti whitelist principą. T.Y. Žaidėjai prieš prisijungiant privalo užsiregistruoti savo IP, kuris bus įdėtas prie leidžiamų prisijungti, kiti IP yra atmetami.
 • laikiuxlaikiux Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 19
  Bet tos didelės atakos manau būna ne prieš žaidimu serverius o prieš visa mazga pasirenkant potinklius kuriu sąrašą lengvai galima gauti. Tad jai tu pakavosi savo ip adresa su cloudflare tu nesi garantuotas su savo puslapio saugumu.

  Galėtu pirma sutvarkyti tinkamai užsienio blokavima, nes dabar ateina bėdos, kad nesileidžia 90 procentu Lietuvos gyventoju ir paties savininku. Dabar pasmane tokia probelam ir 10 dienu laukiu nesulaukiu tvarkymo darbu.
 • moxfelvmoxfelv Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 19
  Šiais laikais DDOS paslaugos labai pigios, jas naudoja pagrindinai prieš žaidimų serverius.
  Nelabai supratau apie potinklius, gal galėtum plačiau?

  Cloudflare esmė ne tiek slėpti pagrindinį IP adresą, o esant jam nepasiekiamam rodyti atsarginę kopiją. O IP adresą svetainei žymiai paprasčiau keitaliot.

  Užsienio blokavimas yra sudėtingas dalykas, tam naudojami IP ruožai. O rašei savo IP jog whitelistint'ų į pagalbą?
 • laikiuxlaikiux Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 19
  Nusiunčiau net tam prašė cmd screenshotu su įrodymai tačiau duomenų centras neduota jokių atsakymų kada bus sutvarkyta.
 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2013 spalio 21
  Apgailestaujame tačiau atsižvelgiant į incidento pobūdį, užsienio srauto blokavimo panaikinimo galimybės nėra.
 • adminadmin Administrator
  edited 2020 spalio 19
  Kaip informavome rugpjūčio mėn., Dedikuoti.lt paslaugos nėra pritaikytos žaidimų serverių talpinimui, ypač tų, į kuriuos yra nuolat nukreiptos DDoS atakos. Rekomenduojame iškelti žaidimų serverį kitur, jei reikia, grąžinsime likutį už serverio nuomos paslaugą.

  Dėl užsienio srauto blokavimo - jis atliekamas tarptautinio ryšio tiekėjo lygmenyje, ir mes jo negalime įtakoti. Lietuvoje tokiu atveju problemos gali kilti nebent tiems interneto tiekėjams, kurie dalį srauto į LT tinklus paleidžia per užsienį, tačiau tai jau jų maršrutizavimo politika.
 • laikiuxlaikiux Naujokas (-ė)
  edited 2013 spalio 21
  Perkelti šiuo metu galimybės nėra. Į mano serverius nėra nukreipti dažnų atakavimu nebet internetini puslapi dažnai atakuodavo, bet visada užgesindavau tas atakas.Serverius kaip minėjau pas jus laikau nuo 2008 metu, dar prieš tai prisimenu mane permetėte iš vpsserver.lt kur visi ten tuos žaidimu serverius laikė. Apsaugu žaidimu serveriam visada atsiranda tik reikia paieškoti ir jai tu apsaugu nebuna galima laikinai ir pačiam užsiblokuoti užsienio srautą geip pagalba kuri gerai veikia.

  Na šiu metu neleidzia net teo inteneto ip adresu, o praita karta serveriai.lt keliu ip adresu. Na nesimato tartautinio ryšio lygmens nesuprantu kokia čia sistema bandote blokuoti užsieni tikriausiai su ugnesiene naudojant prasta ip database.

  ki 2013-08-01 užsakyti serveriai galės veikti ankstesnėmis sąlygomis. Noriu, kad butu tos salygos suteiktos.
 • adminadmin Administrator
  edited 2013 spalio 22
  laikiux parašė: »
  ki 2013-08-01 užsakyti serveriai galės veikti ankstesnėmis sąlygomis. Noriu, kad butu tos salygos suteiktos.

  Jūsų serveriai veikia ankstesnėmis sąlygomis. Jei juos būtumėte užsakę po rugpjūčio 1 d., serveriai būtų nedelsiant išjungti. Šiuo metu jiems tik apribotas srautas iš užsienio dėl nuolatinių DDoS atakų.

  Apsauga nuo DDoS - tai specializuota ir gana brangi paslauga, kurios žaidimų serverių savininkai, kaip taisyklė, nenori ar neišgali užsisakyt. Mes, savo ruožtu, dėl kelių žaidimų serverių negalime rizikuoti ryšio patikimumu visiems klientams.
 • laikiuxlaikiux Naujokas (-ė)
  edited 2014 vasario 28
  Vėl į serverius neįleidžia dalies lietuviu ir savininko. Užsienio srauta vis nesugebat reguliuot. Savaitgaliais dažniausiai būna problemų, bet jūsų tuo laiku nedirbat. Kaip čia yra neišgalit arba nenorit pasamdyt specialistu.
 • adminadmin Administrator
  edited 2020 spalio 19
  Kaip informavome 2013 m. rugpjūčio mėn., Dedikuoti.lt paslaugos nėra pritaikytos žaidimų serverių talpinimui, ypač tų, į kuriuos yra nuolat nukreiptos DDoS atakos. Tai nėra specialistų samdymo ar nesamdymo klausimas, tiesiog šios paslaugos netinka tam tikslui, kuriam jas naudojate.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.