Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Naujas serverių branduolys 2.6.32

adminadmin Administrator
edited 2012 kovo 1 Į Archyvas
Gerbiami klientai, informuojame, kad pradėjome naudoti naują 2.6.32 branduolio versiją. Kol kas naujas branduolys siūlomas tik naujai įkuriamiems serveriams, tačiau per 2012 metų sausį-vasarį branduolį atnaujinsime visiems serveriams.

Naujas branduolys pritaikytas darbui su CentOS 6 ir Debian 6 operacinėmis sistemomis, užtikrina efektyvesnį serverio duomenų kešavimą, bet svarbiausia - naudoja naują atminties valdymo modelį, kuomet atmintis pažymima kaip užimta ne alokavimo metu, bet tuomet, kai į išskirtą atminties dalį įrašomi realūs duomenys. Tam tikrais atvejais tai gali ženkliai sumažinti serverio atminties sąnaudas ir sutaupyti klientų lėšas.

Komentarai

  • adminadmin Administrator
    edited 2012 kovo 1
    ATNAUJINIMAS: Perėjimas prie 2.6.32 branduolio atidėtas iki ateinančios vasaros, dėl pastebėtų branduolio suderinamumo bei stabilumo problemų.

    Taipogi atidėtas perėjimas prie naujo atminties modelio. Šiuo metu serverių spartinančioji atmintis vis dar atskirta nuo pagrindinės, naudojamos serveryje veikiančioms programoms, tačiau kiekvienam serverių 1 GB RAM atminties yra papildomai suteikiama 192 MB spartinančiosios atminties, naudojamos duomenų kešavimui bei sistemos branduolio porekiams. Tai leidžia klientams panaudoti 18.75% daugiau atminties savo programoms.

    CentOS 6 ir Debian 6 operacinių sistemų darbas yra pilnai palaikomas su joms pritaikytu 2.6.18 branduoliu.
Ši diskusija uždaryta
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.