Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Trace/track metodu išjungimas

exp3rtexp3rt Naujokas (-ė)
edited 2014 kovo 4 Į Pagalba
sveiki,

sužinojau kad trace metodas, kada būna ijungtas, padidina saugumą. Tad nusprendžiau pasidomėti. Pasirodo, pas manes jis įjungtas. Tad ieškojau info, kaip išjungti. Radau pavyzdžių tačiau, kažko tai neveikia :confused: vistiek rodo, jog yra įjungtas tas metodas.

Radau info kad nustačius
TraceEnable Off

tada tas metodas išsijungia. Radau, kad reikia dėti į httpd.conf failą, tad ten įdėjau, ir padariau apache restart. Bet apache neįsijungė, bloga komanda klaidą išmetė. Tad gavau ištrinti šią eilutę. Paskui radau, kad galima ir taip:
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_METHOD} ^(TRACE|TRACK)
RewriteRule .* - [F]
</IfModule>

bandžiau kaip nurodė, į httpd dėti. Aišku restartavau apache. Jokių errorų nemetė. Taip pat pabandžiau ir į htaccess failą įdėti. Irgi nesuveikė.

Dėl ko vistiek jis neišsijungia? Galbūt valdymo pultas blogas ar os? O galbūt tai tik dedikuoti.lt administratoriai gali išjungti?

Naudoju jūsų vps, kloxo vp, centos-5-x86 os :)

už atsakymus, iškarto dėkoju.

Komentarai

 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2014 kovo 4
  Šiuo atveju išjungti šį funkcionalumą galite jūs pats. Patikslinkite prašau, ar serveryje yra įdiegtas ir aktyvus mod_rewrite modulis?
 • exp3rtexp3rt Naujokas (-ė)
  edited 2014 kovo 4
  taip, yra įjungtas ir aktyvus
 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2014 kovo 4
  Galbūt galite patikslinti klaidos pranešimą nurodytą po httpd.conf failo redagavimo? Atsižvelgiant jog serveryje yra naudojamas Kloxo valdymo pultas yra galimybė jog dėl "išmėtytos" Apache tarnybos konfigūracijos atsirado parametrų dubliavimas.
 • exp3rtexp3rt Naujokas (-ė)
  edited 2014 kovo 4
  atrodo problemą išsisprendžiau pats, neberodo trace klaidos. dėkui vis dėl to už pagalbą!
 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2014 kovo 4
  Galbūt galėtumėte patikslinti kokiu būdu buvo išspręsta problema? Taip kiti forumo lankytojai atsidūrę panašioje situacijoje perspektyvoje gautų informatyvesnį atsakymą.
 • exp3rtexp3rt Naujokas (-ė)
  edited 2014 kovo 4
  tiesiog įdėjau
  TraceEnable Off
  

  viršuje httpd.conf (kaip pirmą kartą dėjau, buvo apačioje, galbūt dar neapsižiūrėjęs tarp modulių įterpiau). šį kartą restartavus httpd su komanda
  service httpd restart
  

  jokių klaidų nerodė kažkodėl ir sėkmingai restartavo. patikrinau kitą serverį, kur nėra redaguota, rodo trace, o pas manes neberodo. tad manau padėjo TraceEnable Off
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.