Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Anti-DDoS

adminadmin Administrator
edited 2019 rugsėjo 24 Į Naujienos bei pranešimai
Informuojame apie 79.98.28.0/22 (79.98.28.0-79.98.31.255) potinklyje įdiegtą Anti-DDoS įrangą, padėsiančią lengviau susitvarkyti su tipinėmis DDoS atakomis iš užsienio tinklų. Ši įranga per 15 sek. aptinka į serverį nukreiptą DDoS ataką iš užsienio ir atjungia atakuojamam IP užsienio srautą. Atakos metu nesutrinka serverio veikimas Lietuvos tinkluose, o po 1 val., jei ataka per tą laiką baigėsi, užsienio srautas pajungiamas automatiškai.

Lietuviškos svetainės paprastai sulaukia iki 10-20% srauto iš užsienio, tad net didelės DDoS atakos metu serveriai galės aptarnauti 80-90% užklausų.

Pasirinkti potinklį savo serveriui galite užsakydami jį per klientų sistemą:

https://klientams.iv.lt/buy.php?command=server
Pažymėtos temos:

Komentarai

 • staugastauga Naujokas (-ė)
  edited 2014 kovo 24
  O jei ataka tikrai didelė? (pvz.: 200-400 Gbps) Teoriškai įranga kuri viską sutikrina - irgi turi savo limitus.
 • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
  edited 2014 kovo 25
  Sveiki,

  kaip jau minėta, įranga per 15 sek. aptinka į serverį nukreiptą DDoS ataką iš užsienio ir atjungia atakuojamam IP užsienio srautą. Tad atakos dydis šiuo atveju nėra itin aktualu.
 • domenaidomenai Naujokas (-ė)
  edited 2014 balandžio 2
  Daiktas geras, bet jei dauguma vartotoju naudojasi mobiliuoju internetu (bite, tele2, omnitel), tai sie vartotojai irgi negales ieiti i svetaine, nes operatoriai duoda uzsienio ip?
 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2014 balandžio 3
  Šiuo atveju laikinų problemų pasiekiant serverį su laikinai išjungtu užsienio srautu gali turėti lankytojai, kurių maršrutas iki serverio eina per užsienio tinklus. Deja, tai priklauso nuo IPT taikomų maršrutizavimo politikų.

  Bet kuriuo atveju, atsižvelgiant į tai jog užsienio srauto blokavimas/atblokavimas yra automatizuotas, ilgalaikių problemų tai neturi sukelti.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.