Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Neleidžia pakeisti DNS VPS'ui

tautwism2tautwism2 Naujokas (-ė)
edited 2014 balandžio 4 Į Pagalba
Sveiki iškilo problema, aš pakeičiu dns serverije, tačiau po restarto jie vel atsikeičia. Nerandu kaip man pakeisti.

Komentarai

 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2014 balandžio 4
  Jeigu šiuo atveju Jūs turite omenyje DNS serverius nurodomus /etc/resolv.conf faile. Tuomet deja taip, po perkrovimo visiems serveriams yra atstatomi DNS serveriai, kurie yra nurodyti serverio konfigūracijoje iš mazgo pusės - deja šios konfigūracijos keisti galimybės nėra.

  Šiuo atveju vienintelė išeitis būtų automatizuoti šio failo turinio keitimą, kuris būtų vykdomas po serverio perkrovimo įvedant reikalingas komandas į /etc/rc.local failą, arba panaudojant periodinių cron užduočių galimybė vykdyti komandas po serverio perkrovimo naudojant @reboot parametrą. Daugiau informacijos apie periodines cron užduotis rasite apsilankę šiuo adresu.
 • tautwism2tautwism2 Naujokas (-ė)
  edited 2014 balandžio 4
  O kokias komandas reiktu ivesti i rc.local niekur nerandu, kad pakeisti tame faile dns. Ir koks eiluskumas? Pirmiausia rc.local paskui pasileidzia visos kitos tarnybos kaip mysql apache ir tt ?
 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2014 balandžio 4
  Jeigu pageidaujate pakeisti /etc/resolv.conf failo turinį, o tuomet perkrauti pageidaujamas tarnybas, pvz.: mysql, apache ir t.t., tuomet į rc.local failą tiesiog įtraukite šios sintaksės principu paremtą komandą:
  echo -e ".\nPirmas_DNS_serveris\nAntras_DNS_serveris" > /etc/resolv.conf
  

  O po jos pageidaujamos tarnybos perkrovimą, (pvz.):
  /etc/init.d/httpd restart
  

  Komandų įterpimo eiliškumas priklauso nuo to kokia sekos tvarka yra pageidaujamas komandų vykdymas - komandos vykdomos iš eilės nuo failo rc.local pirmos eilutės (t.y. nuo viršaus).
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.