Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

SSL sertifikato diegimas naudojant Directadmin

IV_MartynasBIV_MartynasB Naujokas (-ė)
edited 2022 kovo 1 Į Web serveriai
Sertifikato diegimui užteks atlikti veiksmus tik iš valdymo pulto pusės:

Domeno paruošimas sertifikato diegimui:

1. Prisijunkite prie DirectAdmin valdymo pulto (instrukcija)


2. Pirmiausia reikės įjungti domenui SSL palaikymą ir nurodyti, kad http ir https svetainės naudotų tą pačią direktoriją "public_html".

2.1. Kairėje pusėje išskleiskite meniu juostą naudotojo lygmenyje (Angl. User Level) ir pasirinkite "Account Manager" -> "Domain Setup" punktą:2.2. Paspauskite ant domeno, kuriam bus diegiamas sertifikatas ir:

* uždėkite varnelę ties "Secure SSL";
* paspauskite "private_html setup" - ir pažymėkite "Use a symbolink link from private_html to public_html - allows for same data in http and https".Sertifikato diegimas:

1. Naudotojo lygmenyje (Angl. User Level) pasirinkite "Account Manager" -> "SSL Certificates":2. Pasirinkite "Paste a pre-generated certificate and key" ir į žemiau esančius teksto laukus nukopijuokite privataus rakto (.KEY) ir sertifikato rakto (.CRT) turinį ir išsaugokite pakeitimus.
Tuomet pasirinkite viršuje dešiniau esantį pasirinkimą "SSL CA Certificate" ir galėsite įkelti šakninį leidėjo raktą. Tam, kad raktas aktyvuotųsi, uždėkite varnelę "Use a CA Cert" ir paspauskite mygtuką "Save".3. Išsaugokite pakeitimus paspausdami mygtuką "Save".

Sertifikatas sėkmingai priskirtas Jūsų svetainei ir ji jau turėtų būti pasiekiama per HTTPS://. Dažnu atveju, papildomai yra reikalinga atlikti automatinį peradresavimą iš svetainės programinio kodo pusės.
Pažymėtos temos:

Komentarai

  • moxfelvmoxfelv Naujokas (-ė)
    edited 2014 gegužės 30
    cPanel & WHM 11.38 taip pat palaiko SNI. Nieko daryti nereikia, tiesiog pridėkite sertifikatus įprastu keliu.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.