Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Raidės visiškai ne vietoj per putty programą.

lukaszilinskaslukaszilinskas Naujokas (-ė)
edited 2014 birželio 14 Į Pagalba
Labas vakaras,

Kodėl man keistos raidės atsiranda bandant įdiegti mysql-server? Iš pradžių galvojau, jog taip turi būti, tačiau per youtube pažiūrėjęs keletą vaizdelių supratau, kad čia kažkokia klaida. http://puu.sh/9oUIB/b97b8c979f.png

Komentarai

 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2014 birželio 13
  Ar simbolių pateikimas su rezultatu kaip nors įtakoja patį mysql serverio diegimą?
 • lukaszilinskaslukaszilinskas Naujokas (-ė)
  edited 2014 birželio 13
  Keistas jūsų klausimas, beabėjo įtakoja, taip neturi būti, painioja diegimo procesą.
 • IV_VygandasSIV_VygandasS Serverių ekspertas (-ė)
  edited 2014 birželio 14
  Klausimas buvo orientuotas į tai, ar pateikiami simboliai yra tiktai atvaizdavimo problemos dalis, ar šie simboliai yra mysql-server įdiegimo metu įterpiami į "input" laukelį kaip "root" vartotojo slaptažodis. Bet kuriuo atveju problema pakankamai unikali.

  Ar buvo mėginta atlikti tuos pačius veiksmus prisijungus iš kito kompiuterio, kito IPT? Ar atsitiktiniai simboliai atsiranda tik įdiegiant mysql-server paketus? Ar buvo mėginta naudoti kitą programinę įrangą siekiant užmegzti SSH susijungimą? Kaip pvz. rekomenduotume išmėginti MobaXterm nemokamą versiją.

  Jeigu problema išlieka tik mysql "root" vartotojo slaptažodžio įvedimo metu ir dėl to slaptažodis tampa "sugadintas". Tuomet po pačio diegimo visuomet yra galimybė atlikti mysql "root" vartotojo slaptažodžio keitimą. Kaip tai atlikti Jūs galite rasti šioje mūsų forumo pamokoje.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.