Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Arbor Networks Peakflow

staugastauga Naujokas (-ė)
edited 2015 balandžio 17 Į Klausimai ir pastabos
Gal galima būtų truputį daugiau informacijos apie paslaugą? Pavyzdžiui, ar bus matomas blokuotas/esamas srautas, tinklo paketų skaičius, susijungimų kiekis, ar yra kas nors konfigūruojama ir naudotojo pusės ir t.t. Dabar vaizdas toks, kad įsidiegsi - ir tada galėsi tik spėlioti kas vyksta/nevyksta šiuo metu. Jei kas nors pasakys kad tavo serveris "neveikia" galėsi tik melstis, kad susitvarkytų :)
Šią savaitę pradėjome siūlyti serverius Prancūzijos duomenų centre su Anti-DDoS apsaugos įranga Arbor Networks Peakflow. Šios įrangos dėka vykstant DDoS atakai vietoje tarptautinio srauto išjungimo jis bus išvalytas, o serveris išliks pasiekiamas visiems lankytojams.

Šio metu serverius Anti-DDoS apsauga galite įsigyti už įprastinę kainą su vienkartiniu 9.99 EUR pajungimo mokesčiu

Komentarai

  • IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
    edited 2015 balandžio 17
    Sveiki,

    kol kas jokia informacija apie vykdomą DDoS ataką nėra pateikiama klientui. DDoS apsauga išskirtinė tuo, jog ji yra pro-aktyvi, t.y. filtruojamos užklausos, tad jūsų serveris net ir DDoS atakos metu bus pasiekiamas.

    Ši paslauga taip pat kol kas nėra konfigūruojama.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.