Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

ownCloud sistema

IV_VytautasBIV_VytautasB Interneto vizija
edited 2020 spalio 13 Į Valdymo pultai
ownCloud - failų sinchronizavimo ir dalinimosi sistema. Suteikia galimybę pasiekti Jūsų failus per web aplinką, dalintis ir sinchronizuoti tarp įvairių įrenginių bei pasiekti juos WebDAV protokolu. OwnCloud galimybes galima praplėsti įvairiais papildiniais.

Šis serverio valdymo pultas suteikiamas tik naudojant saugyklos serverius.

Detaliau apie ownCloud oficialioje svetainėje: https://owncloud.org/

Šiame šablone yra:
  • Centos 7.x OS.
  • Apache 2.4
  • PHP 7.0
  • MariaDB 5.5

Trumpas aprašymas:

1. Prisijungimas prie ownCloud sistemos:

Naršyklėje surinkite:

http://jūsų_serverio_IP/owncloud, arba surinkus tiesiog http://jūsų_serverio_IP būsite automatiškai nukreipti į /owncloud. Prisijungimo vardas toks pat kaip Linux sistemos - vartotojo vardas "root" bei klietų sistemoje matomas vartotojo slaptažodis:
Dėmesio Pirmo prisijungimo metu rekomenduojame pasikeisti ownCloud sistemos slaptažodį ir nenaudoti tokio paties slaptažodžio kaip sisteminio "root" vartotojo, kadangi duomenys perduodami nešifruotu HTTP protokolu. Slaptažodį galite pakeisti viršuje dešinėje pusėje pasirinkę root > Settings. Settings puslapyje matysite Password skiltį:
2. Prisijungę prie sistemos galite įkelti failus tiesiog nutempdami su pele failą nuo savo darbastalio į norimą katalogą.

attachmentphpattachmentid151stc1d1435229253


Norėdami pasidalinti failu ar katalogu spaudžiate share mygtuką, galite pasirinkti pasidalinti failu su kitais Jūsų ownCloud sistemos vartotojais ar padaryti failą viešai prieinamu pažymėjus nustatymą "Share link".

attachmentphpattachmentid152stc1d1435229725


Dalinantis failu galima apsaugoti slaptažodžiu pažymėjus varnelę "Password protect" taip pat nustatyti failo dalinimosi trukmę pasirinkus "Set expiration date".

3. Sinchronizuokite failus su kitais įrenginiais - Windows, Linux, Mac, Android.

Windows kliento pavyzdys:

Iš ownCloud svetainės (https://owncloud.org/install/#install-clients) atsisiųskite nemokamą ownCloud sistemos klientą. Įdiekite sekdami instrukcijas. Pirmo paleidimo metu įveskite savo serverio adresą, pavyzdžiui:

attachmentphpattachmentid148stc1d1435004311


sekdami instrukcijas įveskite prisijungimo prie ownCloud sistemos duomenis. Pasirinkite, kuriuos katalogus norite sinchronizuoti:

attachmentphpattachmentid149stc1d1435004556

Spauskite "Connect". Nuo šiol visi į pasirinktą direktoriją įkelti failai automatiškai bus patalpinti ir Jūsų ownCloud serveryje.
Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.