Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Roundcube pašto programos diegimas serveryje su Webmin valdymo pultu

iv_valentinasciv_valentinasc Super Moderator
edited 2021 sausio 12 Į Valdymo pultai
"Roundcube" - lengva ir patogi pašto programa, kurią galima pasiekti tiesiog naršyklės lange. Jeigu Jūs nenorite naudotis http://pastas.serveriai.lt elektroniniu laiškų tikrinimui arba norite personalizuoti šią pašto programą, tuomet sekdami šią pamoką įdiegsite "Roundcube" pašto programą savo serveryje ir ja galės naudotis visi Jūsų serverio naudotojai.

Pamoka parengta naudojant CentOS 6.x x86_64 (64-bit) operacinę sistemą su "Webmin" serverio valdymo pultu ir pritaikyta veikti tik mūsų savarankiškai administruojamuose virtualiuose dedikuotuose serveriuose.


0. Preliminarūs reikalavimai:

- Įrašytas mūsų parengtas "Webmin" šablonas;
- Pilnai atnaujinta serverio programinė įranga (yum update).


1. Prisijungiame prie "Webmin" valdymo pulto

Norėdami prisijungti prie "Webmin" valdymo pulto einame į http://serverio-pavadinimas:10000 arba http://serverio-ip:10000 ir įvedame prisijungimo duomenis.

4SNc8NLpng


2. Pasirenkame virtualų serverį

Valdymo pulte pasirenkame "Virtualmin". Sukuriame naują virtualų serverį (pavyzdžiui roundcube.serverio-pavadinimas) arba pasirenkame jau esantį virtualų serverį ir pasirenkame meniu "Install Scripts".


3. Pasirenkame programą

Iš programų sąrašo pasirenkame "Roundcube" ir spaudžiame "Show Install Options" mygtuką.

53crexipng


4. Įvedame reikiamus nustatymus

Jeigu pašto programą įrašote specialiai tam sukurtame virtualiame serveryje (http://roundcube.serverio-pavadinimas) tuomet eilutėje "Install sub-directory under" pasirenkame "At top level". Priešingu atveju pasirenkame, kad programą įrašytų į tam skirtą katalogą (pavyzdžiui http://virtualus-serveris/roundcube/).

8s23npkpng


5. Patvirtinime įrašymą

jeigu programą įrašote "At top level", Jūsų bus prašoma patvirtinti įrašymą ir pranešama, kad kiti failai "public_html" kataloge bus pašalinti.

YyuMtf4png


6. Jungimasis prie pašto programos

Po programos įrašymo, priklausomai nuo to ką pasirinkote 2 ir 4 žingsniuose "Roundcube" pašto programą galėsite pasiekti http://roundcube.serverio-pavadinimas arba http://virtualus-serveris/roundcube/ arba http://roundcube.virtualus-serveris adresais.

oDq46hXpng

Kiekvienas Jūsų serverio naudotojas šia programa galės patikrinti savo elektroninio pašto dėžutę. Prisijungimo laukeliuose reikės tik nurodyti pilną elektroninio pašto adresą ir slaptažodį.
Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.