Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

[KVM] ServerPilot diegimas serveryje

iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
edited 2019 gruodžio 12 Į Kitos aplikacijos
sp-logojpgresize7202C180

ServerPilot - įrankis leidžiantis patogiai administruoti svetaines naudojančias Wordpress, Magento, Laravel, Drupal ar kitas turinio valdymo sistemas.

Nemokama versija suteikia galimybę dirbti tik su Wordpress sistema. Įsigiję mokamą versiją galėsite naudoti Magento, Laravel, Drupal bei kitas turinio valdymo sistemas.

Pamoka parengta naudojant Ubuntu 16.04 operacinę sistemą ir yra pritaikyta veikti tik mūsų savarankiškai administruojamuose virtualiai dedikuotose KVM serveriuose.

0. Preliminarūs reikalavimai:
- KVM technologijos serveris;
- Ubuntu 16.04 ar Ubuntu 14.04 operacinė sistema;
- Pilnai atnaujinta serverio programinė įranga (apt-get upgrade).

ServerPilot diegimas yra paprastas ir intuityvus, tačiau, jeigu kils neaiškumų įdiegiant ServerPilot, pateikiame detalią instrukciją.

1. Užsiregistravimas ServerPilot

Atsidarykite ServerPilot registracijos svetainę ir įveskite savo el. paštą, sugalvokite slaptažodį bei paspauskite "Sign up":

UP9ytgCpng1

2. Prijungimas prie serverio

Pasirinkite "Connect a Server":

Soq91h7png1https

Įveskite savo serverio IP adresą, serverio root slaptažodį bei sugalvokite SFTP slaptažodį (ServerPilot jį naudos FTP prisijungimui prie serverio):

xppGmy4png1

Atlikus šiuos veiksmus bus diegiamas ServerPilot įrankis Jūsų serveryje. Įdiegus šį įrankį pasirinkite "Apps" skiltį kurioje galėsite įdiegti Wordpress sistemą.

Papildomą informaciją apie įrankį rasite adresu:

https://serverpilot.io/community/
Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.