Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

[KVM] Prisijungimas prie KVM serverio naudojant VNC

iv_valentinasciv_valentinasc Super Moderator
edited 2019 gruodžio 17 Į Informaciniai straipsniai
Virtual Network Computing (VNC) - nuotolinį darbastalio dalinimąsi įgalinanti sistema, naudojanti RFB protokolą. Šį prisijungimo būdą prie KVM serverių galite naudoti tais atvejais, kuomet serveryje nestartuoja SSHd servisas, sugadintas virtualus tinklo įrenginys ar pageidaujate nustatyti bet kokią problemą dėl kurios nepavyksta prisijungti prie serverio jį perkrovus. Tokiu būdu jūsų serverio administratorius galės bet kada prisijungti prie serverio ir išspręsti ar peržiūrėti jame esančias problemas.

0. Preliminarūs reikalavimai:
- KVM technologijos serveris.

1. Kaip sužinoti prisijungimo duomenis
Tam, kad pavyktų sėkmingai prisijungti prie serverio naudojant VNC klientą yra būtina sužinoti VNC serverio adresą, Jūsų serveriui skirtą prievadą (angl. port) ir slaptažodį. Visa ši informacija yra pateikiama klientų sistemoje, todėl pirmiausiai prisijungiame į klientų sistemą: klientams.iv.lt

Prisijungus pasirenkame KVM serverio paslaugą ir paspaudžiame mygtuką "Konsolė". Pasirenkame laikotarpį ir spaudžiame mygtuką "Toliau". Atsidariusiame puslapyje paspaudžiame nuorodą "rezultatų puslapyje".

Rezultatų puslapyje matysite visą prisijungimui reikalingą informaciją:

attachmentphpattachmentid403stc1d1540299546

2. Prisijungimas prie VNC serverio per naršyklę

Naršyklėje įveskite rezultatų lange pateiktą nuorodą. Tuomet:

* Jei naudojate Linux serverį, nurodykite prisijungimo vardą root ir root naudotojo slaptažodį. Atkreipkite dėmesį, kad tai ne tas slaptažodis, kurį matote anksčiau pateiktame rezultatų puslapyje.

attachmentphpattachmentid407stc1d1540303634

* Jei naudojate Windows serverį nurodykite Administrator naudotojo slaptažodį.Atkreipkite dėmesį, kad tai ne tas slaptažodis, kurį matote anksčiau pateiktame rezultatų puslapyje.

attachmentphpattachmentid405stc1d1540300310

2. Prisijungimas prie VNC serverio per VNC programą

Prisijungimui prie mūsų VNC serverio mums bus reikalingas VNC klientas. Bendru atveju galima naudoti bet kurį VNC klientą, atsižvelgiant į mūsų poreikius. Pvz.:
  • TightVNC klientas Windows operacinei sistemai;
  • TigerVNC klientas Windows operacinei sistemai.

Jungiantis prie serverio mums reikės nurodyti prievadą į kurį bus jungiamasi, kuris šiuo atveju yra 6514.
Taigi jungiantis prie serverio reikės nurodyti šią informaciją: 31.14.178.112:6514

attachmentphpattachmentid406stc1d1540300433

Prisijungimo metu Jūsų bus paprašyta įvesti slaptažodį, kurį taip pat sužinosite iš informacijos pateikiamos klientų sistemoje. Šiuo atveju jis yra "nFEf1kCw".

attachmentphpattachmentid198stc1d1481199368

Tuomet:

* Jei naudojate Linux serverį, nurodykite prisijungimo vardą root ir root naudotojo slaptažodį. Atkreipkite dėmesį, kad tai ne tas slaptažodis, kurį matote anksčiau pateiktame rezultatų puslapyje.

* Jei naudojate Windows serverį nurodykite Administrator naudotojo slaptažodį.Atkreipkite dėmesį, kad tai ne tas slaptažodis, kurį matote anksčiau pateiktame rezultatų puslapyje.


attachmentphpattachmentid199stc1d1481199368
Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.