Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Nixstats diegimas CentOS7 aplinkoje

iv_almantasmiv_almantasm Super Moderator
edited 2019 gruodžio 12 Į Monitoringas
attachmentphpattachmentid299stc1d1511257925

Nixstats - tai nemokama, grafiškai gana patraukli serverio monotoringo programa. Jos pagalba galima stebėti serverio procesoriaus, RAM atminties, kietojo disko ir kitų parametrų būklę. Taip pat ji pateikia labiausiai RAM atmintį bei procesorių apkraunančius procesus. Monotoringo sistema taip pat suteikia galimybę gauto pranešimą, jei tarkime, procesoriaus apkrovimas 10 minučių yra didesnis nei 95% ir pan.

0. Reikalavimai

Testavimai atlikti su mūsų siūlomu CentOS7 šablonu, tačiau šis montoringo įrankis korektiškai turėtų veikti ir su kitomis operacinės sistemomis.

1. Nixstats diegimas

Nixstats panelė pasiekiama kūrėjų puslapyje https://nixstats.com . Taigi pirmiausiai jame reikėtų užsiregistruoti. . Registracijai tereikia nurodyti savo el. paštą ir norimą slaptažodį.

attachmentphpattachmentid300stc1d1511258990

Prisijungus prie sistemos matysite komandą panašią į šią:
wget --no-check-certificate -N https://www.nixstats.com/nixstatsagent.sh && bash nixstatsagent.sh 5a13dfb9489a4d5681217df4

Šią komandą reikia paleisti Jūsų serveryje prisijungus per terminalą. Tuomet serveryje bus sudiegtos tarnybos reikalingos serverio monotoringui. Tai atlikus ir prisijungus prie Nixstats valdymo pulto galėsite stebėti savo serverio procesus. Informacija yra atnaujinama kas 60 sekundžių.

attachmentphpattachmentid301stc1d1511259651
Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.