Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

CloudFlare apsaugos aktyvavimas

iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
edited 2019 rugsėjo 25 Į Serverių saugumas


CloudFlare - tai yra paslauga paslepianti tikrąjį serverio pavadinimą, į kurį nukreipta domenas Tokiu būdu yra apsisaugoma nuo DDoS atakų, nes nėra žinomas tikrasis svetainės serveris. Šiuo metu CloudFlare yra viena populiariausių CDN (Content delivery network) paslaugų.


1. Registracija:

Tam, kad galėtumėte naudotis šia paslauga, turite užsiregistruoti CloudFlare sistemoje. Tai galite atlikti adresu:

https://www.cloudflare.com/a/sign-up

Įveskite domeno vardą, kurį norite apsaugoti laukleyje "Add your site" ir pasirinkite "Add site" mygtuką:

Tada turėsite pasirinkti norimą planą (nemokamas taip pat suteikia apsaugą). Pasirinkę planą atlikite DNS įrašų skenavimą pasirinkę "Continue".


2. DNS įrašų keitimas:

Toliau turėsite įvesti vardų serverius, kurie jums buvo pateikti. Mūsų pavyzdyje naudojami dane.ns.cloudflare.com ir tegan.ns.cloudflare.com. Šie pakeitimai turės būti atlikti domeno registratoriaus sistemoje - įmonės, iš kurios užsakėte domeną, domeno paslaugos valdymo sistemoje. Praėjus registratoriaus nurodytam laikui (TTL) domenas veiks per CloudFlare serverius.

CloudFlare sistema automatiškai pamatys, kad pakeitimai jau buvo atlikti, tačiau galite atlikti rankinį atnaujinimą pasirenkant "Recheck NameServers". Jeigu jau uždarėte šį langą, galite jį iš naujo atsidaryti pasirenkant "Overview" mygtuką.


3. Papildoma informacija

Naudodami CloudFlare ir tikrindami domeno nukreipimus matysite nurodytus CloudFlare serverių IP adresus. Jeigu norėsite atlikti domeno nukreipimų pakeitimus, juos galėsite atlikti bet kuriuo metu CloudFlare sistemoje.

CloudFlare apsauga rekomenduoja pakeisti serverio IP adresą, jeigu dar iki CloudFlare naudojimo serveris buvo patyręs ataką, tačiau nėra būtina atlikti. Mūsų sistema turi automatinį tiesioginį ryšį su CloudFlare ir jeigu pastebime ataką į Jūsų serverio IP (tokiais atvejais kai DDoS atakos siuntėjas žino Jūsų IP iš anksčiau) mes blokuojame užsienio srautą į serverio IP adresą, tačiau CloudFlare sistema toliau veikia ir visiems kitiems lankytojams, kurie mato Jūsų naudojamą CloudFlare IP, iš užsienio Jūsų serveris sėkmingai pasiekiamas.
Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.