Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

2 klausimai - mysql serverio užstrigimas, ir kaip restartuoti serverį automatiškai

ramusramus Naujokas (-ė)
edited 2018 rugpjūčio 27 Į Pagalba
Neseniai pradėjau naudoti Dedikuoti VPS serverį su CentOS 6 ir DirectAdmin. VPS ir kituose serverio reikaluose esu praktiškai žalias - ką reikia pasileidau, bet administravimo smulkmenų nežinau.

Problema paprasta - bent 3-4 kartus per savaitę serveryje nustoja veikti MySQL. Tuomet perkaunu serverį, ir po poros minučių viskas pradeda veikti kaip priklauso 1-3 dienas.

Tikslaus laiko kada pradeda neveikti nežinau, bet panašu, kad naktį. Serverio apkrovimas bet kuriuo paros metu praktiškai nulinis. Nuo ko ir kur pradėti ieškoti?

Beje, ar yra galimybė nustatyti, kad tą ir tą valandą serveris kasnakt persiklautų automatiškai? Jei yra, tai kur tai turėčiau padaryti?

Dėkui.

Komentarai

  • iv_almantasmiv_almantasm Super Moderator
    edited 2018 rugpjūčio 27
    MySQL tarnybos optimizavimui siūlytume peržvelgti, šį parengtą gidą .

    Tikėtina, kad optimizavus duomenų bazės tarnybos veikimą, tokių situacijų pavyks išvengti.

    Darbus, kad tam tikras veiksmas būtų atliekamas numatytu laiku atlieka cronjob tarnyba. Instrukciją, kaip spręsti panašią problemą t.y. kad MySQL tarnyba startuotų iš naujo, jei ji sustoja galite rasti šioje pamokoje
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.