Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Del prisijungimo i MSSQL

Sveiki, yra toks klausimas, ar yra galimybe prisujungti prie nuotolinio MSSQL bazes, is ten paimti duomenis ir perkopijuoti i MySql, butu shared serveriai planas, ar reikia pirkti brangu pro.serveriai plana ? 

Komentarai

  • iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
    edited 2020 sausio 10
    Laba diena,

    Naudojant bendro naudojimo serverius nėra galimybės prisijungti prie MSSQL ir persikelti reikiamus duomenis į MySQL. Tai būtų galima atlikti naudojant Profesionalaus hostingo paslaugas.

    Bendrai norėtume pastebėti, kad šis forumas skirtas užklausoms dėl dedikuoti.lt paslaugų, todėl klausimus dėl serveriai.lt arba hostingas.lt siūlytume pateikti el. pašto adresais atitinkamai info@serveriai.lt ir pro@hostingas.lt.
  • Sveiki, esu tai daręs. Iš nutolusio MSSQL pasiėmiau duomenis, juos apdorojau ir sukėliau į MySQL esantį serveriai.lt Konkrečiau, tai yra Rivilės apskaitos programos info automatinis įkėlimas į elektoninę parduotuvę.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.