Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Vietos padidinimas ir tinklo greiciu keitimai

Sveiki,

 1. uzsisakius "Saugyklos plana S1" veliau bus galima "lanksciai" padidinti vietos (pakeiciant plana i kita, pvz Saugykla S2) ir nereikes isnaujo diegti OS, isnaujo ikelineti duomenys, per nauja viska konfiguruotis?
 2. O tinklo greitaveika irgi bus galima "lanksciai" ir padidinti (+1eur/men) ir sumazinti(-1 eur/men) per valdymo management'a?
Pažymėtos temos:

Komentarai

 • 1. Taip, planą padidinti/sumažinti galite bet kada. Jokie pakeitimai su OS nebus atliekami, tik priskiriami nauji resursai. Tačiau mažinant planą vertėtų atkreipti dėmesį - jei serveryje bus išnaudojama daugiau resursų, nei siūlo naujas mažesnis planas - šio keitimo atlikti nepavyks.
  2. Šiuo metu siūlome tik padidinti serverio greitaveiką. Padidinus serverio greitį, jo savarankiškai per klientų sistemą sumažinti galimybės nebus.
 • edited 2020 rugpjūčio 24
  2. o ne savarankiskai, tai kreiptis pas jus? pagelbesit for free?
  2.a o jeigu taip kas antra menesi elgsiuos?
  (na pvz. i serveri staigiai reikes 2TB uzuploadint... tai uzsakau 1gbps ir is kokio draugo/darbovietes uzuploadinu greit :) o paskui pvz. testuoju kai ka (kur nereikia 1gpbs o uztenka ir 100mbit) koki menesi ir kokiems nors testams nepavykus, tie failai lieka pvz. sugadinti ir reikes vel is naujo uzuploadint, bet kad nelaukti pora dienu, tai butu labai patogu vel 1gbps uzsakyt :) )?
 • Techniškai, rankiniu būdu serverio pralaidumą sumažinti įmanoma, tad jei kreipsitės  į klientų aptarnavimo skyrių, individualiai įvertinus konkretų atvejį, galbūt vienkartinę pralaidumo sumažino galimybę pasiūlyti galėsime.


Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.