Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Openvz vs KVM

edited 2021 vasario 4 Į Klausimai ir pastabos
Laikas migruoti į naują VPS ir kilo klausimas ką geriau pasirinkti  OpenVZ ar KVM? 

Privalumus ir trūkumus aš jų žinau, bet galų gale viskas susiveda į tai kiek paslaugos tiekėjas overselina resursus ir į vieną serverį sugrūda VPS'ų. KVM nėra garantas, kad tavo resursai bus dedikuoti. Neradau niekur aprašymo, kad iv.lt įsipareigoja KVM suteikti tau dedikuotus RAM ar CPU, o Openvz ten kažko mažiau įsipareigoja.

Tai vat ir kyla klausimas - ar verta pereiti iš Openvz į KVM, jei iki šiol Openvz veikė praktiškai visada stabiliai, bendras branduolys tinka, window'sų nereikia ir kainuoja dvigubai pigiau. Ar Openvz jau atsilikęs ir tuoj mirs, kad verčiau rinktis KVM? Ar KVM jau gauni dedikuotų resursų ir patikimumas bus didesnis?
Pažymėtos temos:

Komentarai

  • iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
    edited 2021 sausio 12
    Teorinė tikimybė, kad vieno kliento veikla darytų įtaką visiems mazgo naudojams, turintiems KVM serverius, yra. KVM naudotojus įkuriame mazguose, kuriuose laikomi tik kiti KVM paslaugų naudotojai ir niekada neįkuriame daugiau paslaugų nei mazgas suteikia resursų. Pastebėję, kad resursų kiekis artėja prie pabaigos atlieka mazgų balansavimus tam, kad mazgai nebūtų perkrauti ir vienam klientui pradėjus aktyvesnę veiklą ji nebūtų jaučiama kitiems to paties mazgo naudotojams.

    Tokio pateis principo mazgų priežiūrą ir balansavimus vykdome ir OpenVZ mazguose, tačiau KVM mazguose paliekame daugiau laisvų resursų nei OpenVZ. Pagrindiniai skirtumai, kodėl reikėtų rinktis KVM serverį yra galimybė keisti branduolio versiją ir diegti įvairius branduolio modulius, ko nesuteikia OpenVZ konteineriai.
  • Ačiū už atsakymą. Kaip supratau, jei esu patenkintas openvz veikimu, tai nėra reikalo keisti jį į kvm.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.