Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Prašau pagelbekite!

Sveiki, programuotojai ir IV komanda!

Labai norėčiau įsidiegti Webmin su Ubuntu 16.04, Nginx, keliomis PHP versijomis (5.6-8.2),PHPMyAdmin,RoundCube,Email serveris, MySQL ir SSL sertifikatais (Lets Encrypt! Turbūt jis nemokamas). Noriu viską nemokamai padaryti (serverį turiu savo namuose) - todėl aš renkuosiu nemokamus būdus. Ar galėtumėte pasidalinti kaip tai padaryti? Dėkoju. +Prisegu pamoką kaip aš norėsiu NGINX diegti: su Web ir RTMP serveriu :smile:
https://www.vpsnet.com/Kaip_idiegti_nginx_rtmp.txt (P.S. Tam faile versijos gali būti per senos, tad aš susižiūriu pagal naujausias, ir dar: tenai yra visokių kitų packagų, prašau paaiškinkite kam jie skirti ir tas OpenSSL'ą imanoma pakeisti su nemokamu normalesniu :smile:) Ir ar galėtumėte pasakyti, ar galėčiau viską padaryti dar ir Windows server aplinkoje? Tik tai be Ubuntu virtualization. Ačiū.
Pažymėtos temos:

Komentarai

 • iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
  edited 2021 kovo 10
  Laba diena,

  Visų pirma rekomenduojame rinktis naujesnę OS nei Ubuntu 16.04, kadangi šios sistemos palaikymas bus nutrauktas 2021-04-30 dieną.
  Webmin aplinkoje galite įsidiegti visas nurodytas tarnybas, tačiau gali būti reikalinga papildoma konfigūracija. Tiksliai nurodyti, kokie veiksmai bus reikalingi negalime, nes kiekviena konfigūracija yra skirtinga. Informaciją apie jų diegimą serveryje, komandinės eilutės pagalba, galite rasti mūsų forume. Tačiau dauguma iš jų galite įdiegti tiesiai iš Webmin aplinkos. Kaip tai atlikti rekomenduojame paieškoti informacijos internete.
  Let's Encrypt yra nemokamas sertifikatas ir jį įsidiegti serveryje.
  Dėl pateiktos pamokos tai reikėtų, kad patikslintumėte apie kokius konkrečiai kalbate paketus?
  Visos Jūsų nurodytos tarnybos veikia Linux aplinkoje, todėl Windows OS jų diegimas nėra galimas.
 • Sveiki Vyteni,

  Dėkoju už atsakymus. Taip prašau, paaiškinkite apie tuos paketus kurios reikia diegti, kam jie skirti (ką jie daro)? O tai gal yra koks visas tutorialas mano nurodytoms tarnyboms įdiegti? Ačiū - Dominykas
 • iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator
  edited 2021 kovo 12
  Laba diena,
  Rekomenduojame pasidomėti apie kiekvieną paketą internete. Kiekvienas paketas turi savo atskirą funkcijų ir juos visus aprašyti trumpai nebūtų tikslinga kai visą išsamią informaciją galima rasti pasinaudojant paieška.
  Jums naudingiau būtų pasidomėti savarankiškai, kadangi planuojate serverį administruoti, išsamesnė analizė suteiktu Jums daugiau žinių padėsiančių administruoti serverį ateityje :)

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.