Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Reikalingas Admin'as sutvarkyti dedikuotą serverį.

Sveiki,
Galbūt būtų koks nors specialistas kuris pilnai paruoštų web serverį? Visą laiką pats konfiguruoju, bet aš neesu specialistas ir pastovios problemos kyla su permission'ais su kuriais aš niekada ir nesugebu susitvarkyti :) trumpai tariant viskas veikia, bet grubiai tariant veikia "ant snarglių" :)) man nuolatinės priežiūros nereikia, tiesiog kad galėčiau normaliai dirbti su serveriu. Nenaudoju jokios panelės, OS kvm-ubuntu-18.04-x86_64. Žinoma tokį darbą nesinorėtų duodi atlikti bilekam iš gatvės. Būtų super jeigu susisiektų vietiniai adminai, kaip sakant jiems manau čia easy money darbelis :)

Pro serverio (su pilnu administravimu) nesisakau, nes kainos didelės, o man reikia spec. modulių serveriukyje, dėlto naudoju dedikuotą. Beto ir apkrovos serverio nedidelės tai net poreikio nėra turėti pro serveriuką (bent jau šiuo momentu).

Sąskaita nereikalinga man, čia kaip fizinis asmuo. Atsiskaitysiu bankiniu pavedimu arba revolut.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2020 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.