Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Centos8 DirectAdmin SMTP neveikia, nors pop3 veikia

Sveiki,
isirasiau nauja serveri, susikonfiguravau praktiskai identiskai kaip centos6 DA (direct admin) (kuri turime)
sukuriu domena, ijungiu dkim, susikuriu el.pasto vartotoja, matau, testuoju: matau, kad paraso kad issiuncia, taciau po ~24val. gaunu Mail delivery failed laiska.
nors pop3 serveris veikia. Nesvarbu ar siunciu per gmail'o configuruota acc, ar per roundCube ar SquirrelMail, rezultatas tas pats - rodo issisiuncia, atsakymas - failed po ~24val.
Galbut kazko pasikonfiguravau cloudlflare'e? Nors dariau pagal sena kito domeno configuracija, tai tik spf record'as idetas:

"v=spf1 a mx ip4:SERVERIO_IP -all"
Pažymėtos temos:

Komentarai

 • iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator

  Laba diena,

  Atsiprašome, kad tik dabar atsakome.

  Galbūt galite patikslinti, kokį VPS serverį esate įsigyję (KVM ar konteinerį), kokį konkrečiai šabloną esatę įsirašę (skirtingose virtualizacijose galimos kelios skirtingos DirectAdmin versijos) bei kokia papildomą konfigūraciją esate atlikę?

  Prieš paskelbiant šablonus visada atliekame testavimus ir patikriname ar veikia pašto siuntimas. Todėl norint atlikti Jūsų situacijos testavimą mums yra reikalinga konkretesnė informacija.

 • Pauliusl Pauliusl Naujokas (-ė)
  edited 2021 spalio 7

  Sveiki :)
  DA: 2.0.0 (rev: 2762)
  Virtualizacija: KVM (linux)
  OS: kvm-centos-8-x86_64-directadmin

  email'ui nieko nekonfiguravau, nes visada directadmin'as veikdavo "out of the box" siuo klausimu.
  Bet del visa ko is DA Edit Configuration skilties istraukiau mail settingsus:
  exim - yes
  eximconf - yes
  eximconf_release - 4.5
  blockcracking - no
  easy_spam_fighter - no
  spamd - no
  sa_update - daily
  dovecot - yes
  dovecot_conf - yes
  mail_compress - no
  pigeonhole - yes

  siuo metu domena atjungiau nuo cloudflare'o DNS'u, kad paziuret ar ne cloudflare'as ka nors gadina, tai siuntimas vis dar neveikia, bet ir pop3 nebegauna :/

 • iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator

  Laba diena,

  atlikdamas testavimą įdiegiau į KVM serverį identišką šabloną ir laiškai tiek gaunami tiek siunčiami sėkmingai be papildomų konfigūracijų. Panašu, kad problemos kyla dėl DKIM veikimo. Turbūt bus susiję su CF nukreipimais, tačiau to negalime patikrinti. SPF įrašas atrodo korektiškas.

 • Pauliusl Pauliusl Naujokas (-ė)

  hm.. nes perrasiau serveri 2x kad pasitikrint, tai paprastai sukuriant administratoriu, domena ir email'o account'a tiek ant centos8 tiek ant centos7 neveikia siuntimas :/

 • iv_vytenisgiv_vytenisg Super Moderator

  Galbūt galite nurodyti domeno vardą, kurį naudojote? Galite parašyti asmenine žinute.

 • Pauliusl Pauliusl Naujokas (-ė)

  parasiau :)

 • Ta pati bėda pas mane. centos 7.0 + directadmin.

  Naujas VDS serveris su šviežiu install. Irgi Neveikia SMTP laiškai. Skirtingiem domenam. (siunčiant per pastas.serveriai.lt timeoutina. Prie gmail prideti smtp net neleidžia pridėti). .

  POP3 laiškai veikia (ateina). Tik išsiųst neleidžia.

  Updatinau exim, dkim rebuildinom custombuilds php ir t.t. Bet būtent problema su SMTP. Išjungėm csf testavimui. Tas pats rezultatas.

 • Naujai užsakomuose serveriuose pagal nutylėjimą būna blokuotas 25as prievadas, siekiant išvengti spam laiškų siuntimo. Greičiausiai šį prievadą ir naudojate laiškų siuntimui. Jei jį reikėtų atblokuoti - susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi iš savo paskyros, kuriame yra minimas serveris:

  https://klientams.iv.lt/support.php

 • saugumas svarbu. Kartais galima persistengti. bet net persistengiant reik turėti proto ir apie tai informuoti užsakymo laiške arba klientų zonoje kaip minimum. Ačiū už poros dienų sugadinimą.

Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.